Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ez a sok kamu facebook...

Honnan ez a sok kamu facebook profil?

Figyelt kérdés

Leginkább politikai tartalmak alatt,és ott is minden olyan videóknál,cikkeknél,amik nem azt állítja, amit a kormány.

Zavaros,helyesírási hibákkal teli, még az emoji magyar zászlót a mondatok után kitenni szándékozó is az iránival felcserélve azt... profilkép egy virágos mező, legfrissebb poszt egy napja...


Ezeket gyártja valaki?


2023. máj. 14. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
*állítják
2023. máj. 14. 22:14
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Sorosista bérkommentelők a CIA megbízásából.
2023. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fordítva, ezek azt tolják,amit Orbán. Olvasd el újra.
2023. máj. 14. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Bezzeg amikor én csináltam egy kamu profilt, már másnap letiltottak, pedig sehová sem írtam hozzászólást...
2023. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyártom őket készpénzért.
2023. máj. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekről a profilokról lelkes kis AI-botok lájkolgatják meg ratingelik fáradhatatlan szorgalommal a prpagandaanyagokat
2023. máj. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Facebook-on nem csak ilyen kamu profilok vannak, hanem legtöbb esetben Kis Grofó, Bódi Guszti nevével és fotóival élnek vissza INDONÉZIÁBÓL.

Ebben az esetben alaposabban át kéne az egész olyan kamu gyanús fiókot vizslatni, linkeket ellenőrizni!

Jelenteni meg hiába jelented a nyilvánvalóan hamis profilokat, ha a Facebook magasról sz*rik rá és nem törlik mindenre hivatkozva, holott egyértelműen közösségi alapelvekbe ütköznek.

2023. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!