Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a NEM...

Mi a véleményed erről a NEM hivatalos, Jobbikos kampány filmről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cfo_cSVz12M

a 90%-ával egyetértek, azzal a földvisszafoglalós részével nem, mivel már túl rég óta nem a miénk az a föld, és már nemcsak magyarok laknak ott. De abba viszont rossz belegondolni, hogy a bevételi források nincsenek meg, gondolok itt az aranybányára, ami ha lenne, akkor csak jobban tudná az állam törleszteni az adósságát.


2010. okt. 10. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Mi az, hogy "NEM hivatalos"??????????????????????????
2010. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Ezeréves kampányfilm. A jobbik lejárt lemez. Már zuhan a népszerűségük. Négy év múlva kiesnek, mint a huzat.


Ezt a zenét meg már baromira unom. Minden klipbe vagy ezt teszik, vagy a cájtgájsztos "nyiffnyaff" számot.

2010. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
A Jobbik előbb utóbb ki fogja végezni Gyurcsányt, még ha nem is hivatalosan.
2010. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Én azt,hogy 100%-osan egyetértek vele,MINDENNEL. Meg azt,hogy erre az oldalra kár ilyen kérdést feltenni,mert itt annyi a szoci,mint sz@ron a légy,és úgyis lehurrogják a kérdezőt,és a válaszolókat is,mert nem tudnak kultúráltan viselkedni.Ez itt egy anonim dühöngő,de névvel már nem mernének leugatni. Majd csak figyeld....


xx/N

2010. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Kedves xx/N és határozottan szoci gyűlölő vagyok, mégsem hiszek abban, hogy nevvel nem ugatnának le.
2010. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem csak nevében lenne magyar a kormányunk, akkor ez a film minden este lemenne a közszolgálati tévéadókon.
2010. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Itt magyar kormány nem lesz míg orbánt ki nem vágjuk, mint a cicust kakilni.
2010. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

"Ezeréves kampányfilm. A jobbik lejárt lemez. Már zuhan a népszerűségük. Négy év múlva kiesnek, mint a huzat. "

jottányit sem változott a népszerűségük, de ez ne zavarjon.

2010. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek vele teljes mértékben!
2010. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Másfél percig néztem, aztán meguntam, és leállítottam. Valahogy nem törte át az ingerküszöbömet.
2010. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!