Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha munkahelyemen egy munkatárs...

Ha munkahelyemen egy munkatársam szexuális jellegű utalást tesz az irányomban ami zavar engem akkor élhetek panasszal ?

Figyelt kérdés
Akkor is élhetek panasszal ha ez a szexuális jellegű utalás egy szivárvány színű zászlócska amit amit az e-mail aláírása alá helyezett ?
2023. máj. 16. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Miért gondolod, hogy ez neked szól? Ha valóban így van, akkor panasz helyett kérd meg az illetőt, hogy mellőzze az ilyesmit!
2023. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezt csak én nem értem?
2023. máj. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem ez haladó hagyomány. Ha férfiként ő egy nőnek megdicsérte volna a ruháját, na az ellen panaszt tehetnél. De a szivárványos zászlócskának örülnöd kell. Hivatalból. Kötelező!
2023. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Visszautasított a fazon és így akarsz bosszútállni?:DD Ronda dolog.
2023. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda hatalmas problemak
2023. máj. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg a kollégád egy hatalmas nagyot kakkant a te irányodban hozzávetőlegesen a sztratoszféra magasságából, csak te vagy egy ilyen kis túlmozgásos buzgómócsing érzékeny hópihe, aki azt képzeli, hogy minden csakis róla szól.
2023. máj. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Bakker, nekem meg a főnököm vigyori szmájlit tesz, ez lehet utalás rá hogy részegen kéne dolgozni mert különben hogy lenne öröm a munka?


Olyan édes amikor így hisztizik egy felnőtt ember, gondolom a titanikot is végig sírtad és a bob hercegre onanizálsz hogy ilyen kis érzékeny a lelked :)

2023. máj. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, éljél. Egy munkahelyi levél nem arra van, hogy bárki az agybaját propagálja.
2023. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak a neked írt e-mailekhez teszi hozzá akkor TALÁN lenne valami keresnivalód, de akkor is hülyeség. Ha mindig odateszi akkor semmi.
2023. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

10: Tehát én minden e-mailem végéhez odavághatok egy bibliai idézetet? Mondjuk ezt:


" „Férfival ne hálj úgy, a mint asszonnyal hálnak: útálatosság az.” [3 Móz. 18,22.] „És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonynyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérök rajtok.” [3 Móz. 20,13.]"

2023. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!