Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért panaszkodnak,...

Az emberek miért panaszkodnak, hogy nincs pénz, amikor tele bevásárlókocsikkal jönnek ki a boltokból, és a parkoló is tele van - nem épp Trabantokkal?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 11:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nem azok panaszkodnak, akik prémium kaját vesznek, és 5-8+ millás autókkal járnak. Erre még nem gondoltál? Attól, hogy a többiek még nem szeretnének éhen halni, még nem jelenti azt ,hogy annyira jól élnek.
2023. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Ja az autós részhez még annyit, hogy Magyarországon 15 év autók átlagéletkora..
2023. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 NedvesBugyi99 válasza:
95%
Teljesen más a bevásárlókocsik tartalma itt, mint pl. Németországban. Míg itt vesszük az olcsóbb szrokat, odakint dugig van a kocsi gyümölccsel, zöldsèggel, minôségi kenyérrel, salátákkal.
2023. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%

A magyarok gazdagok!


Trabant helyett 16 éves Suzuki Swiftekre is telik nekik.

2023. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%

Mert mindig többre vágyik az ember. És mindenhol a fogyasztást sulykolják az emberekbe.

20-30 éve nem vásároltak ennyit, nem volt ennyire ruha, ennyi élelmiszer, ennyi műszaki cikk, mégis úgy éreztük, hogy több mindenünk van. Most sokaknak semmi sem elég. Én örülök, hogy azt is megtapasztaltam, hogy milyen örülni egy átmásolt kazettának, meg milyen most, hogy bármikor bármit meghallgathatok (és láthatok is) pl. yt-on.

2023. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Tele a tesco parkoló vol. 23
2023. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
4%

6: Nemcsak a Tesco. Sőt, mifelénk a Tesco nem túl népszerű, mondhatnám kissé ciki is :D

Viszont a 100-200 ezres ruhákat úgy veszik, mintha ingyen adnák őket. Tini gyerekek is. Nemcsak jól szituált felnőttek.

2023. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
5: Ez nagyon igaz, jó, hogy ezt leírtad, valóban, régen minden más volt, ezt nagyon jól látod. Nem merem leírni, hogy jobb, mert mindjárt belekötnek. Hoppsz, leírtam, bocsi...
2023. máj. 16. 11:57
 9/31 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem tűnt fel. "Van itt pénz", ezt hallani sokszor. Igaz lehet?
2023. máj. 16. 11:58
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
#7 Ja van egy szűk réteg, aki vesz 100ezres ruhát. Érdekes, én ha bemegyek egy plázába azt látom, hogy a Levis, Tommy Hilfiger stb boltok (pedig ezek még nem is prémium márkák) konganak az ürességtől, az olcsóbb newyorker meg h&m-hez képest..
2023. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!