Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eléri valaha Magyarország...

Eléri valaha Magyarország hogy osztrák szintű bérek legyenek?

Figyelt kérdés
Vagy még 100 év múlva is hatalmas bérszakadék lesz nyugat és hazánk között?

2023. máj. 16. 22:16
1 2 3 4 5 6
 21/55 MolotovPunk ***** válasza:
100%
17/ Csak jelzem, hogy Ausztriában sok helyen nem jellemző a 3 műszak. Mekiben talán igen. Az ismerősöm egyébként 2 műszakban dolgozik ott. Továbbá vasárnap Ausztriában a hipermarketek zárva vannak. Kereskedelemben ott a 3 műszak nem annyira jellemző. Azt javaslom, hogy ne Magyarországból indulj ki barátom. És lehetőleg ne hazudozz.
2023. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mondd az ismerősödnek. Az a baj, hogy ott van feketén fehéren leírva a linken. Tehát ennyit arról ki hazudik.
2023. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a linket orosz hackkerek hamisították a Fidesz megrendelésére.
2023. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Egyébként remélem nem te vagy a múltkori troll, aki nem rég azt hazudta, hogy Angliában is egy átlag melós jó ha keres 300 ezer Ft nettót.🤓🥸🤡
2023. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Hazugságokra nem fognak hazaköltözni Ausztriából a kivándorolt magyarok.
2023. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
0%

Itt te vagy a troll meg a vicc.

Ott van a hirdetés, nem tudom miért nem tudsz szembenézni vele.

Ez a legjobb pedig hogy kiderült, hogy nem is olyan rossz a 12 órás munkarend, pedig az előbb még ördögtől való volt.

2023. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Az még lemaradt, hogy Ausztriában nincsen 27% áfa, meg ott nincsen rekord 25%-s infláció sem! Ha már tényeknél akarunk maradni! Továbbá Ausztriában nem kötelező a 12 órás munkarend sem, esetleg vállalható.
2023. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
15%

"Az még lemaradt"


Igen, lemaradt, hogy Ausztriában 45%-kal drágább az élet a Numbeo szerint. Tehát van egy álláshirdetés meg egy Numbeo. A másik oldalon csak rizsa van a 2 műszakos rendről, mintha számítana valamit. Értem, hogy terelni akarsz, de nagyon szarul csinálod.

2023. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Bocsi, de nekem az a sejtésem, hogy te soha életedben nem jártál Ausztriában. A lakhatás tény, hogy Bécsben drágább, mint Budapesten, de osztrák vidéken már nincs nagy különbség, továbbá Ausztriában kedvezményesen is lehet bérelni lakást egyes helyeken és mint írtam nem csak a pénz a döntő, hanem a megbecsülés is. Kevesebb melóval több pénzt lehet keresni ott, mint Magyarországon. Nagyon nem mindegy. Szerinted miért él több mint 500 ezer magyar külföldi országokban? Szórakozásból? 😸😹
2023. máj. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nagyon sz_rul próbálod előadni azt, hogy Magyarország mekkora jó hely bérekben. Nem az. Bulgária szintjén esetleg!
2023. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!