Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy fizettünk 300 forintos...

Az hogy fizettünk 300 forintos vizitdíjat baj volt?Most 100 ezer körül levonnak TB-re az nem baj?

Figyelt kérdés
A Fidesz is fel volt háborodva amikor Gyurcsány idejében bevezették a vizitdíjat.Mi az hogy levonják a TB-t és mellette még 300 forintot fizetniük kell az embereknek ha orvoshoz mennek.Népszavazás is volt hogy eltöröljék e persze arra szavaztak az emberek hogy igen.Viszont most sokkal többet fizetünk mint akkor.De még ha azt látnánk hogy javul az egészségügy az ember azt mondaná jól van sokat fizetünk de jó az ellátás színvonala.Ehelyett levonnak egy csomót TB-re és nincs orvos,várólista,stb.Most nem kéne népszavazás?Most nincs ok a felháborodásra?

2023. máj. 17. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Jobb lett az egészségügy mint 2010 előtt volt
Rosszabb az egészségügy mint 2010 előtt volt
Ugyanolyan az egészségügy mint akkor
Magánrendelőbe kell menni,ahol nem 300 hanem 30 000 forintot fizethetünk
45 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

A magyar "egészségügy" mindig egy kalap sz..r volt. Mindig egy csomót vontak le a TB-ből, ez nem újdonság. A mostani divat pedig az, hogy mindent szépen lassan kivonnak az államból és privatizálnak, csak az maradjon életben, aki tud fizetni. Így is lehet csökkenteni a túlnépesedést.

Szerinted miért nem cél az emberek meggyógyítása túlnépesedés idején? Túlnépesedés nem hazánkban van, hanem úgy összességében a világban.

2023. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most már megnyugodhatunk.Nem kell fizetnünk 300 forintot az orvosnál,helyette fizethetünk 30 ezret.
2023. máj. 17. 10:50
 3/17 A kérdező kommentje:
1nem mindig vontak le csomót.Most vonnak le csomót és ugyanolyan rossz az egészségügy.De akkor hova megy az a sok pénz?Csak nem Lőrinc bankszámlájára?
2023. máj. 17. 10:53
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
A vizitdíj elleni zúgolódás politikai már akkor is világosan kampányfogás volt a Fidesz részéről. Utólag meg az emberek (választók) nehezen ismerik el, hogy hülyék voltak, hogy bedőltek (saját magát az ember szereti megtéveszthetetlennek feltüntetni).
2023. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem bírom Gyurcsányt, sosem kedveltem, de imádtam a vizitdíjat. Tudom, hülyén hangzik így. De 300 ft nem volt megterhelő egyáltalán, viszont összehasonlíthatatlanul kevesebb dumapartizós öreg ment be az orvosi rendelőbe. Vizitdíj előtt, meg azóta is, ha csak el kell menjek orvoshoz, dugig van a váró öregekkel, akik traccsolni jönnek. Hallatszik, hogy az orvossal is dumál, hogy mizu Erzsikém, mit főztél tegnap... Én meg közben várok a soromra és dühít, hogy EZÉRT kell betegen órákig ülnöm a váróban a néhány sorstársammal. :(
2023. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Nézd, egymillió ötvenezret keresek, szerinted érdekel mennyit vonnak tébére?
2023. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Baj volt igen!Inkább vonjanak le százezret.Vagy kétszázat.
2023. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Ettől függetlenül természetesen szarabb lett mióta fidesz van, mint minden.
2023. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Szintén úgy voltam mint az 5ös, amikor volt vizitdíj alig volt idős, meg mindenféle ingyenélő aki unalmában eljött a háziorvoshoz dumálni. Akkoriban voltam gyerek amikor volt a vizitdíj, és hát a gyerekek évente többször betegek. Durva volt reggel 8ra orvoshoz menni és délután 16 órakor megszabadulni.

A vizitdíjat kár volt eltörölni.

2023. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Még egy érv (és már a sokadik), ami miatt a iszákos Fletó jobb volt a zsebputyintól.
2023. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!