Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy fizettünk 300 forintos...

Az hogy fizettünk 300 forintos vizitdíjat baj volt?Most 100 ezer körül levonnak TB-re az nem baj?

Figyelt kérdés
A Fidesz is fel volt háborodva amikor Gyurcsány idejében bevezették a vizitdíjat.Mi az hogy levonják a TB-t és mellette még 300 forintot fizetniük kell az embereknek ha orvoshoz mennek.Népszavazás is volt hogy eltöröljék e persze arra szavaztak az emberek hogy igen.Viszont most sokkal többet fizetünk mint akkor.De még ha azt látnánk hogy javul az egészségügy az ember azt mondaná jól van sokat fizetünk de jó az ellátás színvonala.Ehelyett levonnak egy csomót TB-re és nincs orvos,várólista,stb.Most nem kéne népszavazás?Most nincs ok a felháborodásra?

2023. máj. 17. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap fizettem be rá előző hónapra 100 000 körüli összeget ami igencsak fájt és valahogy nem éreztem, hogy jó helyre ment.
2023. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kilences írja, egyedül a covid javított a helyzeten.
2023. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A covidnál az volt a baj hogy a háziorvos nem is látta a beteget.Telefonon kellett hívni,elmondani neki telefonon hogy mi a bajunk,ez elfogadhatatlan volt havi 100 ezerért hogy még csak orvoshoz se mehettünk ha bajunk volt.
2023. máj. 17. 12:45
 14/17 A kérdező kommentje:
Régen fizettünk 6-7 ezret havonta és ha bajunk volt elmentünk az orvoshoz,megvizsgált kiírt gyógyszert stb.A covid alatt fizettünk 100 ezret és nem is találkozhattunk az orvossal csak telefonon beszélhettünk vele.Ez azért nagyon gáz volt.
2023. máj. 17. 12:49
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most is előszeretettel használják a távgyógyítást, csak akkor nem értem, hogy mire fel vannak még mindig, hisz ha már arra se képesek, hogy fogadják a beteget, ha meg fogadják, akkor se képesek meggyógyítani.. akkor el lehetne gondolkodni, hogy nem egyszerűbb inkább nem betegnek lenni? Tehát sokkal több erőfeszítést fordítania az embereknek arra, hogy egészségtudatosak legyenek?
2023. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem panaszkodok, ellátnak, a családomat is ellátták. Persze vicc az h mennyit vonnak le, meg ha nincs tb fizesd mint a katonatiszt, a rétinégereket meg alanyi jogon ellátják, te meg ha munkanélküli vagy, talán megadják az ingyen tbt.. :)
2023. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a magyarnak sok a baja:

Nem akarja építeni a jövőt

Nincs pénze

Nem érdekli már mit csinálnak a politikusaink csak hadják nyugton.

2023. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!