Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz az Ukránokkal...

Egyetértesz az Ukránokkal akik leakarják állítani a barátság olajvezetéket? (állítólag)

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy megérteném őket, ha ezt tennék Orbán és klikkje magatartásának fényében
2023. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11

Csakhogy nem ők szivjám meg hanem te meg Én te hazaáruló!! !

2023. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12:


Látom teged csak az erdekel hogy legyen egy meleg szobád, meg a megszokott kényelmed. Hogy a szomszédban egy agresszor kedve szerint gyilkol egy népet, teged hidegen hagy. Ok. Csak azt nem tudom a magadfajta milyen alapon nevezi magát “nemzeti” gondolkodásunak, ha az egyetlen elv, amit ismer, az az önérdek.

2023. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13


Remélhetőleg az ukrán frontról irsz már ha annyira ukrán sz.pó vagy mindenféleképp ott a helyed!

2023. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

14


Fogd fel, hogy az ukránok sorsa iránti kárörvendő érzéktelenség (ez vagy te) és az ukránok oldalán harcolás (ezt kéred számon rajtam) között vannak egyéb lehetséges álláspontok.


Ilyen pl. az enyém is, amely tisztelettel viseltetik

az ukránok honvédő harca iránt és nem próbálja akadályozni azokat, akik ebben - akár eszközzel akár önkéntesként - segíteni akarnak nekik, továbbá hajlandó vagyok gazdasági hátrányokat elszenvedni annak érdekében, hogy az orosz imperializmus ne tombolhasson tovább akadálytalanul.

2023. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9%

15

Nagyon ostoba hozáállás, annyit fogsz elérni hogy hoszabb lesz a háború és több ukrán, orosz hal meg a hasonlók miatt, mint amilyen te is vagy !

2023. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!