Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok lennének a leghűtle...

A magyarok lennének a leghűtlenebbek a hazájukhoz háború esetén, a hadkötelesek 90%-a menekülne! Ebből mire lehet következtetni?

Figyelt kérdés

Magától értetődik az a válasz, hogy hát senki sem hülye, hogy meghaljon a "semmiért". Ez a válasz evidensnek hangzana, ha minden más országban is így lenne, de nem. Finnországban pl. a hadköteles férfiak - egy szintén tét nélküli anonim felmérés szerint - 70%-a maradna harcolni Finnországért! És csak 30% menekülne el. Azért ez lényeges különbség ahhoz képest, hogy innen szinte mindenki elhúzna, itt hagyná az országot mint eb a szarát amint az első verebet lelövik, vagy amint elkezdik a besorozást.

Mi lehet a valódi oka ennek? Szerintem az, hogy Mészáros Lőrinc alias Orbán és haverjai már több mint a fél országot felvásárolták maguknak kilóra, így nagyon kevesen vannak akik úgymond sajátjuknak érzik ezt az országot. Nem is ok nélkül, mivel minden más tulajdonában van, egyre többen laknak bérlakásban stb. főleg a fiatalok. Nincs semmi ami ide kötné őket úgy igazán, a bérek és a kilátások is szarok.

Nyilván akinek nincs veszteni valója, az mi a fenének menne meghalni, hogy védje Orbán vagyonát? Kb. semmiért. Jól sejtem, hogy ezért itt a legalacsonyabb az országhoz való kötődés egész Európában?



2023. máj. 17. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Hogy nem hülyék, hogy f457ságok miatt meghaljanak.
2023. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a fideszesek hanyatt-homlok menekülnének.

Bár szerencsére annyira sötétek, hogy azt sem tudnák, hová.

2023. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

😂


Az átlag magyar ember arra nem képes, hogy tüntetni kimenjen.

😂😂


Ezek egy Finnországot is otthagynának a szarban.

2023. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
74%
De ez az adat honnan van?
2023. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene harcolni? A kormányunk úgyis megadná magát, "legyen béke!" felkiáltással.
2023. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

"ez az adat honnan van?"


Hasra-utok.hu

2023. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez főleg annak a tükrében vicces hogy a FIDESz már negyedszer nyert kétharmaddal. Magyarul még a 3 millió szavazójuk nagy része is akkora csicska hogy itthagyná a szeretett kormányát a nagymagyarsággal együtt :D
2023. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem csodálom, ilyen "hazáért" és léhűtő elitért ki akarna harcolni? Felőlem jöhetnek az oroszok azt rájuk dönthetik a Parlamentet.
2023. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Magyarország a legkevésbé nacionalista ország szerintem. Mindig is az volt. Már Mohácsnál és korábban is, nehéz volt összehozni egy sereget, sok katona külföldi zsoldos volt. Hogy ez miért van, nem tudom. És közben még azt mondják, itt tombol a fasizmus... azért mondják ezt, mert senki sem védi meg az országok, szavakban sem, így könnyű támadni. (Plusz a fél ország tényleg magyarellenes.) Trianon is ezért következett be, a nemzeti érdekért nem álltunk ki. Beengedtük a kisebbségeket, nem asszimiláltuk, nem folytattunk propagandát, nem szerveztük meg a haderőt, nem védtük meg a hazát, nem fogtunk össze.
2023. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Én tuti lelépnék az biztos. Nem fogok azért háborúzni és meghalni, mert pár tucat milliárdos a háborún nyerészkedik.
2023. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!