Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal a liberális...

Egyetértesz azzal a liberális állásponttal, hogy MZP egy szélsőjobbos fasiszta? (Karácsony meg alkalmatlan)

Figyelt kérdés

Bővebben itt:

[link]


A lényeg, hogy a DK az egyetlen igaz párt, és minden felvilágosult liberális értelmiségi demokratának szent kötelessége támogatnia Dobrev Klárát (vagy Gyurcsány Ferencet). Aki ezt aláássa az egy neonáci kriptofideszes fasiszta. Vagy titokban Orbán embere.


Liberálisként egyetértesz ezzel az állásponttal?



2023. máj. 18. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok és egyetértek
Liberális vagyok és nagyrészt egyetértek
Liberális vagyok de nem értek egyet
Nem vagyok liberális, de egyetértek
Nem vagyok liberális, de nagyrészt egyetértek
Nem vagyok liberális, de nem értek egyet
Nem érdekel / Nem tudom / Csak random kérdésekre kattintok
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Bartus egy idióta, már rég nem számít, mit hadovál össze az USA-ban.
2023. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem. MZP egy amatőr balfácán, aki 3 egybefüggő, értelmes mondatot nem tudott elmondani, és akit szerintem senki nem vett komolyan.
2023. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1


Azért csak óvatosan! Mert az USA a legszentebb, legjobb, legmagasságosabb ország. Aki bármi negatívumot mond az USA-ról az agymosott putyinista ruszki bértroll

2023. máj. 18. 18:51
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen durvakat azért nem gondolok mzp-ről, az én álláspontom annyi róla, hogy politikailag tehetségtelen barom, aki ha bemegy egy porcelánboltba ott minden szanaszét törik.

Ami a dk-t illeti, az is el van tulozva, de az azért vitán felül álló tény, hogy muszáj valahogy egy mederbe terelni a választókat, hiszen csak 1v1-be mehet a meccs a fidesz ellen, és ezzel eddig csak a dk akar szembenézni úgy tűnik nekem

2023. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen mindegy, hogy szerencsétlen MZP épp micsoda, vagy minek akarja láttatni magát. Az a szánalmas tragikomédia, amit előadott kampány fél évében, még az ellenzéki elemzőknél is kiveret a biztosítékot. Emlékezetes, amikor Nagy Attila Tibor, aki MZP után érkezett a stúdióba, a következőket mondta: "Úristen! Mi volt ez???" (MZP a kampány kellős közepén ellenzéki árulókat vélt felfedezni.) Aztán Ceglédi Zoltán röhögte ki és nevezte politikai analfabétának, amikor pár héttel a választás előtt kijelentette, hogy ő most épp új pártot készül alapítani.

Szóval lehet ő egy magát jobboldalinak valló, de mégis baloldali és liberális pártokkal összeálló politikus, aki legnagyobb ellenfelének a jobboldali Fideszt tartja és aki külön-külön kívánja képviselni a kommunistákat és a fasisztákat (ő mondta), de ebbe a katyvaszba szerintem már ő is belezavarodott. Nincs jelentősége, mert egy nímand. Egy ügyeletes balfék.

2023. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

#5 el tudnád linkelni nekem privátba azt a műsort ahol Ceglédi beszélt róla, meg azt is, amikor bement utána Nagy Attila Tibor?

Röhögni akarok egyet 😂

2023. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még létezik ez a szutyok oldal?
2023. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Őszintén szólva, ha DKs lennék, nem szavaztam volna rá az összefogásra. Az hogy Karácsony visszalépett szerintem az előválasztás megpuccsolása volt. Függetlenül a végeredménytől, függetlenül attól én kivel szimpatizálok, de az egy összejátszás volt Dobrev ellen.
2023. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki szélsőjobbos fasiszta, aki nem 300 %-ban, hanem csak 299,99 %-ban ért egyet a DK-val.
2023. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Annak ellenére, hogy MZP támogatom, és orbán-gyurcsány helyett sokkal alkalmasabb miniszterelnöknek, (ugyanolyan unalmas, mint orban), ha egy időben lenne élő beszéde Gyurcsány és MZP-nek, Gyurcsányéra kapcsolnék. Ha Egyszerre lenne élő beszéde Orbánnak éd MZP-nek, akkor természetesen az MZP beszédére kapcsolnék, mert legalább nem hazudik folyamatosan.
2023. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!