Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányszor kell még nyilvánosan...

Hányszor kell még nyilvánosan megtagadniuk Orbán felé Gulyás Gergelynek Orbán Balázsnak és Kocsis Máténak Magyar Pétert, csak azért mert kiugrott a Fidesz maffiaszerű állam fojtogató karjaiból?

Figyelt kérdés

máj. 9. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
máj. 9. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok meglepve. Bármikor, amikor kitalálnak valami szemétséget, állandóan nyomják, mindenféle fórumon még a vízcsapból is azt folyik. Most Magyar Pétert kell meszelni.
máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz gépezete, amely eddig fegyelmezetten működött most elbizonytalanodott. Emiatt hatalmas

összegeket költenek lejárató kampányokra, már nem csak a politikusokéra, hanem a

közvéleménykutatókra is – erről beszélt Hann Endre, a Medián ügyvezetőigazgatója, a KlikkTV

Mélyvíz című műsorában. Hozzátette, amikor a Fidesz bajban van, olyankor a közvélemény

kutatásokat is mindig megtámadják, vagy a hozzájuk köthető intézetek vezetői elkezdik

„összebaloldalizni” őket, ennek az lehet idővel az a veszélye lehet, hogy kevésbé válaszolnak az

emberek, de ez még nem tapasztalható.


A Fidesz csodát várt a Varga Judit által adott bulvárinterjútól, ám ez nem következett be, inkább

kontraproduktív volt. Maximum a fideszes keménymagra hatott, úgy tűnik, elkezdtek arra fókuszálni,

hogy ezt a kemény magot megőrizzék.

https://www.youtube.com/watch?v=DI0wNChCPys

máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként pont ezt akartam következőnek meghallgatni...


Érdekes összevetni az elejével: van még egy ahol Puzsér beszél arról, amikor ő elindult és a közvéleménykutatók hogy manipulálták az adatokat szerinte...

https://www.youtube.com/watch?v=WXCy6jtSyLI&t=799s

máj. 9. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!