Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek?! Ha akkora a jó...

Fideszesek?! Ha akkora a jó lét, és a bérnövekedés, akkor mi szükség van az árstoppokra? Miért kell beavatkozni?

Figyelt kérdés
Hiszen állítólag jó lét van (szerintetek).

2023. máj. 18. 19:00
1 2
 11/17 anonim válasza:
27%
Raadasul ha minimalis penzugyi ralatasod lenne es kovetned jelenleg mi tortenik a tozsdeken vagy hogy DXY ara eppen hogy mozog segitek amerikai dollar index mielott fel oraig keresed es milyen gazdasagi jelentesek jonnek europai.azsiai.amerikai piacrol illetve FOMC,FED,SEC ulesekrol akkor talan picit jobban ertenel a dolgokhoz de tudom ehez mar szukseges lenne ici pici olvasashoz,tanulashoz hogy lasd mitortenik korulotted nemcsak a migransok haboru meg klarika... de szavazz ra kolompot meg kerjel nyakadba teis es most nemazt mondtam hogy huuu csaka fidesz mielott kiforditja valaki csak 3 percet logikusan gondolkodj mielott ilyen ostobasagot irsz. Koszonom!
2023. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%

Tudsz olyan országot mutatni nekem az EU-ból ahol nem támogatták semmilyen módon se a lakosságot a megnövekedő infláció/covid/energiaárak(háborús helyzet) miatt?


Azért kellett ezt meglépni, mert vannak csórók is az országban. Még mindig sokkal több csóró van nálunk, mint nyugaton DE azt ne felejtsétek el, hogy sokkal kevesebb mint 2010 előtt volt.

2023. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Kedves 8es 10. Valaszolo igen ertem sajnos most nem a legjobb vilagot elunk foleg hogy mindig nagyhatalmak magy befolyassal voltak rank de sajnos amerikaba is iden 3 bank becsodolt mar szoesett allamcsodrol is nemegyszer naluk ugyanis a banki kamatokat nem fedezik mar penzuk olyan rossz az anyagi helyzetuk tobb penzt akarnak,akartak kinyomtatni iden mint elmult 17 evben de akkor megint bankok szivjak meg a hosszu tavu befekteteseikkel sajnos ez ilyen vannak jobb es rosszabb idok is. De ahogy a tozsden is mindig bika piacot kovet egy medvepiac es egy medvepiacot egy bikapiac jelenleg nincs bikapiac.
2023. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
16%
12 es valaszolo igen de tudod sok ember jobban szeret sirni mint tenni meghat egyszerubb
2023. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
#5: Én úgy tudom, Gyurcsányné Клара Петрова Добрева az árnyékban már Miniszterelnök Asszonyként vezeti az országot. Ott, az Árnyékországban mekkora az átlagjövedelem? Van-e infláció? Az egészségügy rendben van? Mekkora a GDP? (Kerestem erről szóló infókat, de sehol nem lelem.) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2023. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Több lehetséges válasz is van.

1. Azért van jólét, mert az árstopok miatt meg tudják venni a szükséges dolgokat az emberek.

2. A jólét is viszonylagos, pl Németország szokott lenni az ellenzék példája, ott igazi jólét van. De ott is vannak szegények, hajléktalanok, stb

2023. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az Unióban mindenki meg az Únion kívül , monden állampolgár 3-4000 eurot keres?Vagy angol fontot 3.ik karcsi képével diszitett bankjegyen?
2023. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!