Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Ha Ukrajna...

Ellenzékiek : Ha Ukrajna megtámadná Magyarországot. Mely hadseregnek szorítanátok?

Figyelt kérdés
Ha a NATO nem védene meg.

2023. máj. 19. 09:42
A kérdező szavazást indított:
Ukránnak
Magyarnak
Nem érdekelne
35 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Berlinben az ukrán cimborákkal mennénk egyet sörözni közösen.
2023. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

"Nem érdekelne"


???

2023. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sokan külföldről írnak és közönbösek hazájuk iránt, ezért is olvasom sokszor hogy "engem nem érdekel stb"
2023. máj. 19. 09:53
 4/17 hollófernyiges ***** válasza:
84%
Ukrajna nem támadja meg Magyarországot. Semmi oka sincs rá, nincs területi követelése, van éppen elég baja anélkül is, és a NATO tagjai vagyunk (még).
2023. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Akik ukrajnának szurkolnak vagy nem érdekli őket azokat össze lehetne gyűjteni golyófogónak az ukrik ellen elsőként!
2023. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Értelmetlen és fölösleges kérdés.

- Nem akarnak minket megtámadni

- NATO megvédene

Ezeket nem lehet figyelmen kívül hagyni. De ha csak az ukrán és a magyar hadsereg csapna össze, esélyünk sem lenne. Az ukránok sikeresen harcolnak az oroszok ellen, ami nem kis dolog.

2023. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5# Én erről nem vagyok meggyőződve. Sokan a magyar focicsapat ellen szurkolnak, pedig mi köze Orbánhoz?


6# Én azok után, amit Leyenék leműveltek az ukrán vezetékelzárás kapcsán nem lennék abban biztos, hogy bárki is megvédene minket. Mikor segített nyugat? Nándorfehérvér, Mohács, 1956...?

2023. máj. 19. 11:12
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Vannak tények, amik téged egy cseppet sem zavarnak:

A NATO nem szívességből, hanem szerződéses alapon kötelezően védene meg minket is, és másokat is!

Az ukránok nem hülyék: miért támadnának meg?

Teljesen hülye feltételezés!

Nándorfehérvár, Mohács nagyon hülye példa - olvass utána!

1956: a forradalom 1956 október 23-án tört ki.

Magyarország előtte egy évvel, 1955-ben belépett a Varsói Szerződésbe!

Ki az a hülye, aki elvárta hogy majd a Nyugat segíti az ellene tömbbe tömörült magyarokat?

Régen olvastam ilyen zavaros kérdést!

2023. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Ukrajna nem fog megtámadni egy NATO tag országot ennek az esélye kb a nullát közelíti.
2023. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
pedig ha nem lennénk NATO és EU tagok, simán megtámadhatnánk őket és vissza birnánk foglalni Kárpátalját.
2023. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!