Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Závecz Research lemodellezte...

A Závecz Research lemodellezte a jövő évi EP-választás várható eredményét: Fidesz 12, DK 4, Momentum 2, Mi Hazánk 1, Jobbik 1, MSZP 1 mandátum. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

A mérés szerint Dobrev Klára a legnépszerűbb ellenzéki politikus.



2023. máj. 19. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A Jobbikot sokallom, a többi reális, majd meglátjuk. Tényleg nem tudom, ki szavazna még a Jobbikra.
2023. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon optimisták az MSZP-vel szemben...
2023. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem realis.
2023. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sulek Péter ***** válasza:
76%
Szerintem a kétfarkú Kutyáknak is van esélyük 1 mandátumra,ha továbbra is így fejlődnek.
2023. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Az MSZP felül van mèrve szerintem. A többi rendben van.
2023. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Az MKKP-nak jár egy mandátum, a MiHazánknak még egy mandátum dukál.
2023. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon szomorú lenne, ha tényleg 12 fidióta ingyenélőt küldene az a hülye nép Brüsszelbe - de sajnos teljesen reálisnak gondolom, annyira beteg az az ország... :-(


Az külön szomorú, hogy az elmebeteg orbánisták után a hasonszőrű gyurcsányisták szektája a második legnépszerűbb...


De ez a mai Magyarország, sajnos: orbánisták és gyurcsányistág beteg országa. Nem irigylem, akinek ott kell élnie!

2023. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor itt egy kicsit reálisabb számítás:

Fidesz-KDNP 12/13

DK 4/5

Momentum 2/3

Mi Hazánk 1/2

MKKP 0/1

MSZP 0

Jobbik 0

Párbeszéd 0

LMP 0


#7

Amennyiben igazi idiótát akarsz látni, akkor nézzél tükörbe, mert ekkora idiotizmust, mint amit írtál nagyon kevesen tudnak összehordani.

A Fidesz-KDNP támogatói között nagyon sok olyan is van, aki éppen Gy. Ferenc miatt fordult szembe az MSZP-vel és az őket felfaló DK-val. Arról nem is beszélve, hogy a Jobbik közel 20%-os támogatói csoportja egy része szintén megjelent a Fidesz táborában. Ezek tények. Az un tősgyökeres Fidesz szavazók nagyjából 1-1,2 millióan vannak. A többiek részben a baloldalban és a neonácikban csalódottak valamint a határon túli magyarok szavazataiból jön össze.

2023. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

#8 Igazi fidiótát Magyarországon láthat az ember, természetes környezetében. Ami azt illeti, eléggé túlszaporodtak, 3 millió példány él ott, úgy tudom.


Akik gyurcsány miatt lettek orbánisták - vagy akik orbán miatt lettek gyurcsányisták - azok a legfullosabb idióták mind közül!


Csak egy totális kretén fordul egy másik bűnözőhöz segítségért, amikor egy bűnöző elől menekül. Normális, épelméjű ember inkább RENDŐRHÖZ fordul.


Az országotok legnagyobb tragédiája, hogy az egész politikai életetek beszorult eközé a két hazug ex-KISZ-titkár megélhetési politikusbűnöző közé!


Ezeknél a gennyzacskóknál bármelyik másik alternatíva jobb volt az elmúlt 13 évben is, Márki-Zaytól Széll Bernadetten és Mesterházy Attilán át Vona Gáborig.


Magyarország katasztrofális szellemi és még katasztrofálisabb morális állapotban van, és ennek semmi sem ékesebb bizonyítéka, mint hogy a két legnépszerűbb politikai szektavezér orbán viktor és gyurcsány ferenc lett!


Ezek ketten, egymás kezére játszva, kinyírtak minden ígéretes alternatívát, kisajátították a magyar politikai életet - és közben, kéz a kézben, a régió éllovasából a sereghajtójává züllesztették azt a jobb sorsra érdemes országot!


Boldog, büszke és hálás vagyok (a sorsnak), hogy nem ott kell élnem!


A határon túliakat viszont hagyd ki ebből! Szerencsére a határon túli magyarság 85%-a még mindig nem szavaz arra a beteg politikai alakulatra, sőt, egyáltalán nem szavaz a mímelt választásaitokon!


Nem azon az 1, maximum 2 mandátumon múlt semmi - és Istennek hála nem abból a 150-200 ezer emberből áll a határon túli magyarság, akiket sikeresen elhülyített a jelenlegi, sötét lelkű, sátáni rezsim!


Egyelőre még közel 2 MILLIÓ magyar él a határokon túl (pontosabban innen - mert szerencsére én kívülről nézem, Istennek hála!), a Magyarországgal szomszédos országokban!


Ritka történelmi pillanat: de ma jobb Magyarországon kívül magyarnak lenni!

2023. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!