Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így utólag belegondolva: MZP...

Így utólag belegondolva: MZP a Fidesz beépített ügynöke (trójai falova) volt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mivel támasztod alá?
2023. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem.


A fidesz azt sem tudta, hogy mit nyögjön, amikor az előválasztást végül behúzta.

2023. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A választás eredményével, MZP kommunikációjának minőségével, az ellenzék jelenlegi állapotával, és még estig sorolhatnám.
2023. máj. 22. 16:02
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
MZP a tuti befutó egy lóversenyen. Jajjj, bocs a lovaktól!
2023. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem, féltek is tőle az elején, látszott, hogy nem erre készültek, de aztán annyi magaslabdát adott nekik a kampányban, hogy nem győztek válogatni.
2023. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet kritizálni a kommunikációja miatt, de attól még nem lesz senki Fidesz-ügynök. Persze lehet összeesküvés-elméletekben is hinni, ha valakit ez tesz boldoggá.
2023. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

2017-ben ismertem meg "MZP"-t. Egy ismerősöm mutatott be neki, aki az autógyárban dolgozott.

Akkor még nem sejtettem, hogy MZP a Fidesz beépítette ügynöke,...

2023. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szarul kampányolt, tehát a Fidesz ügynöke? Kéredző, ez spekuláció.
2023. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
fidesz ügynök inkább a gyurcsány. Ő szerezte meg az első kétharmadot, majd azóta garantálja nekik ugyan ezt...
2023. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kritizáltam a kampányát, akkor engem fideszügynöközött le a sok szektás ellenzéki. :D

Amúgy meg ki nem volt még fideszügynöknek kikiáltva? Volt már Gyurcsány, Jakab, MZP, Karácsony, régebben Vona és Schiffer is. Még Gulyás Marci is. Meg olyan influencerek, akik alapvetően az ellenzékhez húznak, de azért nem csicskultak be nekik. Ha valami csúnyát mondanak az ellenzékre, akkor már egyből jön az ügynöközés. Annyira szánalmas. Már többször feltettem a kérdést, hogy miben más ez, mint a Sorosozás, Gyurcsányozás, de senki se válaszolt.

2023. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!