Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Bayer...

Mi a véleményetek Bayer Zsoltnak a tüntető diákokról a minap megfogalmazott véleményéről?

Figyelt kérdés
Nem idézhetem itt (a bayeri "szép" magyar nyelvezete miatt), de azért tudjátok miről van szó.
2023. máj. 22. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Bajer egy csótány
2023. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem láttam/hallottam. Link?
2023. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
szokásos szar ömlött ki a szájából #2
2023. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Egyetértek, sőt, az én véleményem még rosszabb róluk.
2023. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Ajvékol és sivalkodik ez az ötös számú párttagkönyves lumpenproli.


Bezzeg ő nem üti ki a szalon nazi Trombitás Krisztófúró meg az incel Deák Dani ingerküszöbét sem csak a diáklányok beszólásai.

2023. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
#5: Látom, lövésed sincs a lumpenproletariátus fogalmáról. Bayer sváb felmenőkkel rendelkező értelmiségi (pedagógus, újságíró, író), saját bevallása szerint elitista.
2023. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-esnek: [link]
2023. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

22:46

nem írhatom ki, linket sem merek kitenni, mert a FIDESZesek a valóságot szégyellik és töröltetik a moderátorokkal. Előzőleg egy kérdésben idéztem Bayer Zsoltnak azt a szavát amit a diákokról írt és trágárság miatt töröltették. Pedig bármennyire is undorító a stílus szerintem, maga a szókapcsolat nem trágár volt. De ha rákeresel "Bayer Zsolt a diákokról" kereséssel, megtalálható.


Bár most attól is tartok, hogy már ezt a javaslatot is töröltetik, mert ezt a véleményem szerint uszítást még a fideszesek is szégyellni valónak érezhetik.

2023. máj. 23. 00:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiírod hogy Trombitás Krisztofúró karlendítős nazi azt is törlik
2023. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

05.23. 00:57

nem is arra a p-betűs szóra gondolok, ami abban a blikk cikkben van amit linkeltél. Hanem egy g-betűsre, de nem írhatom le ide, mert még idézetként is töröltetik. Pedig nincs benne semmi trágárság, főleg hogy Orbán és a fidesz az ocsmány uszító szavak használatát a magyar fideszes közbeszéd részévé tette. Ruandában is íg kezdődött...


De rá lehet keresni: "bayer zsolt diákokról"

2023. máj. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!