Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A valódi jobboldal miért van...

A valódi jobboldal miért van elnyomva Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kifejtem: Szerintem egész Európában el van nyomva. Most nem a rassizmusra, nácizmusra gondolok, hanem a patrióta hazafiakra.

Magyarországon a média folyamatosan futtatja, a kormány támogatja a cigány előadókat, a celebeket, a hazaáruló és esetleg homoszexuális hírességeket.

A valódi nemzeti oldalt ellenben elnyomják, a mádiában vagy nem jelennek meg, vagy démonizálják őket.

Ugyanígy Európa országaiban is próbálják a nemzeti szervezeteket kiirtani, vagy legalábbis elhallgattatni őket. Pl. Majkát, GWM-et, Kis Grofo-t illik sztárolni, Kárpátiát, Ismerős arcok-at pedig próbálják a hűvösön tartani. Jámbor András féle antifasiszta terrorista szervezeteket gyengén büntetik, a jobboldaliakat próbálják teljesen visszaszorítani.(Amikor nem ők követtek el ártatlan emberek ellen veréseket).

És még egy kérdés. Toroczkait letiltotta a Facebook, mert nem felelt meg a szabályoknak, akkor a román soviniszta Dan Tanasát és Mihai Tirnoveanu-t miért nem hallgattatják el, amikor sokkal uszítóbbak?



2023. máj. 24. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Fidesz mint jobboldal? Nevetséges. Persze egy liberálisnak biztos mindenki jobboldali, akinek kicsit más a véleménye.
2023. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

#11

Ezzel a hatalmas nagy általánosítással pont az a baj, hogy kiderül, hogy ostoba vagy, mint a föld.


A fidesz, mihazánk, de gyanítom, hogy ha beszélgetnénk, akkor te is liberálisnak kategorizálnál be, most attól függetlenül, hogy annak tartom-e magam, én nem tartom a fideszt jobboldalinak, vagyis az állításod már ostobaság.

A fidesz egy harmadikutas fasiszta párt, aki szélsőjobbról, szélsőbalról összelopkodja a neki tetsző elemeket.


Jobboldalon 3-4 párt van, mihazánk, jobbik, MZP és Jakab (Jakabéban nem vagyok biztos, mivel programot még nem olvastam, de Jakab elég sokszor vallott jobboldali értékeket).

A maradék párt meg vagy centrum vagy mérsékelt bal.

2023. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Azért a Fideszt nem jobboldalinak nevezni elég erős, még ha nem is szélsőjobb, de egyértelműen jobb. Melegellenesség, (ál)kereszténykedés, bevándorlás-ellenesség. Hol vannak a hagyományos, liberális értékek? Sehol, azokat elhagyták korábban. A 90-es évek elején valóban nem volt jobboldali, akkor mondjuk normálisabban is működtek.
2023. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
13, ugyanakkor nyilvánvaló, hogy a Fidesz csak áljobboldal, populista. Melegellenes? Bevándorlásellenes? A fél Fidesz kisebbségi Orbántól Lölőig. Ezért nem is lehet jobboldali. Mármint magyar. Egyébként nyilván szívükön viselik népük érdekeit, nagyon is, de az ellentétes a magyarság érdekével, semmi köze a magyar jobboldalhoz.
2023. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Populista, az kétségtelen, de a Mi Hazánk ugyanezt tolja.
2023. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!