Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok ti nehezen...

Balliberálisok ti nehezen tudtok szembesülni azzal, hogy a sokadik kétharmad után sem kell a magyar embereknek az újliberális nyugati rendszer?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 07:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok balliberális, de szerintem a napnál világosabb, mi vezet újra, és újra a 2/3-hoz:

A választási törvény módosítása, és a választókerületek határainak az átrajzolása a Fidesz érdekei szerint.

Az emberek folyamatos átverése. (Pl. Háborús infláció, árstop, rezsicsökkentés)

Az emberek folyamatos riogatása, félelemben tartása. (Pl. Gyurcsány, Soros, migránsok, gonosz EU)

Az emberek szándékos elbutítása, a nagyobb horderejű médiák leuralása. (Nem véletlen züllesztik a béka segge alá az oktatást is.)

A kitűnő tálalás. (Mindig mindenért más a hibás, csak a 13 éve 2/3-dal kormányzó Fidesz nem tehet soha semmiről.

Kilóra megvett szavazatok, választás előtti hatalmas osztogatások, szép ígéretek.

Az alkotmány sokadik módosítása.

És még lehetne sorolni...


Ezek után már csak olaj a tűzre, hogy a 13 éve van egy töketlen, szerencsétlen ellenzékünk.

2023. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom,,, cserébe nem fogadom el hogy magyarnak nevezzenek, nem vagyok az.
2023. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!