Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Mi Hazánk Mozgalom" csak...

A "Mi Hazánk Mozgalom" csak egy rossz vicc?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 09:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
57%

"A halálbüntetés azonnali visszaállítását és a szibériai bérrabtartás lehetőségének megteremtését követeli a Mi Hazánk Mozgalom."


Forrás.: mihazank.hu


Akit nem tudnak megölni mert nem tetszik nekik az deportálnák, de ugye ők igazi kemény gyerekek csak szivárványos zászlót lopkodnak mert rájuk nem vonatkozik a törvény.


Egy náci mocsokhalom. A fidesz fiókpártja.

2023. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
30%

#11


Haha, mert nem tetszik nekik :D :D :D

Nem tetszik nekik a sorozatgyilkos, ejnye micsoda dolog ez, hiszen a sorozatgyilkos is ember!


Szóval az olyan rossz hogy a legmocskosabb bűnözőket meg akarják büntetni, hogy ne nyaralásnak érezzék a büntetést.

A szivárványos zászló ellopásért biztosan halálbüntetés járna, az durvább mindennél :D :D :D


Még mindig jobb egy vagy több fiókpárt (ha igaz lenne) mint egy DK vagy hasonló ellenség :D

Amúgy ez DK propaganda hogy fiókpárt lenne a Mi Hazánk...

2023. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
46%

12/12


Egy migatyánkosnak ki a bűnöző? Az ellenzéki, a meleg, aki éppen nem tetszik, aki ellent mer neki mondani stb.


Ismerjük jól a nácikat. Tudjuk mindenkit deportálnak akik nem nyalnak be nekik.


„Amikor a nácik elvitték a kommunistákat, csendben maradtam, hisz nem voltam kommunista.

Amikor elvitték a szakszervezetiseket, csendben maradtam, hisz nem voltam szakszervezetis.

Amikor elvitték a szociáldemokratákat, csendben maradtam, hisz nem voltam szociáldemokrata.

Amikor elvitték a zsidókat, csendben maradtam, hisz nem voltam zsidó.

Amikorra engem vittek el, nem maradt senki, aki tiltakozhatott volna.”


(Emil Gustav Friedrich Martin Niemöller (Lippstadt, 1892. január 14. – Wiesbaden, 1984. március 6.) német teológus,)

2023. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
46%

#13


Szóval ha a Mi Hazánk nyerne, akkor megszűnik minden fajta igazságszolgáltatás és vinnék az ellenzéki politikusokat, meg a melegeket meg akit ők úgy gondolnak Szibériába :D :D :D


Na jó ennyire mélyre azért nem megyek le :D

További szép képzelgést, és a gyógyszereket mindenképp vedd be, mert látod megint mit sikerült leírni :D

2023. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem egy szalonképes párt az biztos. És elég sok hülyeséget is beszélnek sajnos.
2023. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
22%
"5" londiner voltam. Csak az a baj, hogy a hozzád hasonló hülyéket szolgáltam.
2023. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
52%

#10

"Mégis mikor mondta a Mi Hazánk, hogy háború párti???

Komolyan kiégettek..."

Jah, amikor rendszeresen elmondja a háborúról szóló videókban az orosz propagandát, amivel az oroszok legitimálják, hogy miért okés megtámadni Ukrajnát, azt nem azért teszik, mert az oroszokat mossák...

Kiéghetsz magadon.


"Ők voltak az egyedüliek akik kimondták, hogy Ukrajnának területekről kell lemondania hogy vége legyen a háborúnak és ne haljon meg több ember"

Vagyis az orosz propagandát felböfögték.

Tudod miért tudja minden nem teljesen ostoba ember, hogy ez a legretardáltabb lépés? Mert akkor mi akadályozza meg az oroszokat, hogy továbbmenjenek és még több területet kérjenek? Ezt addig csinálhatják, amíg Ukrajna elfogy. Ez egybevág az orosz propagandával.


Arról nem beszélve, hogy akkor ahogy a mihazánk is terjeszti, hogy legyen bufferzóna, akkor az így elfogyna és jogos lenne Mo. megtámadása is, amire a mihazánk azt mondaná, hogy mondjunk le a területeinkről.

Szóval igen, jogos őket hazaárulóknak hívni ilyen kijelentések után.


"Ezzel szembe a nyugat küldi oda a fegyvereket Ukrajnának, hogy még több ember meghaljon."

Ami az egyik legjobb és legracionálisabb lépés.

A nyugat kimeríti az orosz forrásokat úgy, hogy egyetlen ember áldozata sincs. Ezekután szerinted mennyire lesz képés az orosz hadseregre bármire?

Ezelőtt még létezett az esélye, hogy az orosz hadsereg csinál valamit, de ha az ukránok teljesen szétverik azt nyugati fegyverekkel, akkor orosz hadseregtől nem kell tartania a nyugatnak.


Továbbá szintén elkerüli azt a jövőt, ahol Oroszország esetleg nyugatot megmerné támadni.


Csak a fogyatékosok nem értenek egyet a nyugati lépéssel. Bocs, a fogyatékosok és az oroszpártiak. Eldöntheted, hogy a mihazánkot a két halmaz közül hova sorolod.

2023. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 progizo ***** válasza:
71%

#11.: A Fidesz éppen most enged majd el néhány bűnözőt, mert annyira túlzsúfoltak a magyar börtönök.

Szerinted ez a megoldás?

Lassan a bűnözőknek több joga lesz ebben az elcseszett világban, mint a normális embereknek, aztán majd picsoghattok, ha kirabolnak titeket vagy meggyilkolják a szeretteiteket! Nem, nem a homokosok meg szivárványosok, mert azok nem érdekelnek engem, mindenki úgy csinál hülyét magából, ahogy akar, de a köztörvényesek meg a politikusbűnözők, maffiózók igenis megérdemelnék Szibériát, sőt, sokuk a kivégzőosztagot is.

2023. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%

#18

Két okból is ökörség, amit mondasz.


Egyrészt, azért engedik őket ki, mert pénzbe kerülnek és az állam csóró, mert a mihazánk elvtársai vezetik az országot, akik idióták.

Másrészt, normális országban a börtön arra van, hogy az ember visszaintegrálható legyen a társadalomba. Amerikában ahol hozzánk hasonló rendszerben működik a börtön, ott a visszaesés 60%-os, ugyanez Finnországban csak 30%-os.


Szóval ha azt akarod, hogy kevesebb bűncselekmény legyen, akkor bizony emberként kell kezelned a bűnelkövetőket, vagy téged tényleg kirabolnak majd.

2023. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
16%

#17


Az, hogy Ukrajna is felelős volt a háború kirobbanásért az nem orosz propaganda. Az a baj, hogy amivel nem értesz egyet az számodra propaganda, pedig éppen te nézed feketén-fehéren a dolgokat. Valamint az, hogy elmondja hogy miért is robbant ki ez a háború és az ukránok is felelősek, abból logikailag nem lesz háborúpárti!

Sőt elítélték a háborút, mert szerintük is másképpen kellett volna kezelni a konfliktust. A nyugati propaganda, még a konfliktus létezését is tagadja...


Ha valaki támogatja háborút akkor beleavatkozik a háborúba. Egyik vagy másik oldalon. A beleavatkozás, konkrétan fegyverekkel értendő!

Soha nem akartak fegyvert adni Ukrajnának.

Továbbra is azt tudom mondani, hogy érvelésed hibás, és a háború kirobbanásának elemzése, még ha nem is tetszik, akkor sem jelenti a háború támogatását!


A területek átadása meg fog történni! Akármit csinálsz, elkerülhetetlen!

Ez a legtöbb szakértő szerint elkerülhetetlen, és nem én találtam ki!

Magyarország NATO tag, és csak egy képzelgésből, hogy ha ez meg ha ez történne akkor hazaárulók, na ebből ilyet levezetni baromság.


Látom vannak bajok... Oroszország nem tudná egyedül megtámadni a NATO-t mert öngyilkosságot követne el. Nem is akarja, sőt mindenáron próbálja elkerülni, mert atomkataszrófa lenne a vége!

Ukrajnát támadta meg, és el is éri amit akar. A odaküldött fegyverekkel a háborút támogatod és fokozod. Rengeteg orosz és ukrán valamint külföldi zsoldosok halnak meg az odaküldött fegyverek miatt.

Az hogy ez jó dolog vagy rossz dolog, lehet vitatkozni, de ez akkor is tény marad.


Na ezek után gondold át, hogy szimplán tájékozatlan vagy, vagy csak buta, vagy esetleg mindkettő.

2023. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!