Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Mi Hazánk Mozgalom" csak...

A "Mi Hazánk Mozgalom" csak egy rossz vicc?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 09:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
52%
20 Az oroszok támadták meg ukrajnát. Az oroszok miatt halnak meg az emberek. A Mi hazánk meg komcsi párt.
2023. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
65%

Itt a rossz vicc a jelenlegi kormánypárt ami nem fiatal és nem is demokrata.

Náluk már csak a megbukott volt miniszterelnök Fletó által vezetett DK a viccesebb akik saját magukkal kötöttek koalíciót.

2023. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
63%

#20

"Az, hogy Ukrajna is felelős volt a háború kirobbanásért az nem orosz propaganda."

De, ez bizony orosz propaganda. Ukrajna "bűne" annyi volt, hogy a nép szeretett volna közeledni az EU felé. Ezt egyébként az akkori kormánya is elismerte, ahogy az akkori ellenzék is, egyedül az oroszok nem.


"Az a baj, hogy amivel nem értesz egyet az számodra propaganda"

Ez érvelési hiba és azért mondod, mert érvekkel nem tudsz cáfolni engem.


"elmondja hogy miért is robbant ki ez a háború és az ukránok is felelősek, abból logikailag nem lesz háborúpárti"

Ha hazudsz arról, amit mondtam, akkor legalább hazudj hihetőt.

Nem arról beszéltem, hogy ukrajna felelős-e, hanem arról, hogy az oroszok magukat a médiájukban mivel mentik fel és abból miket vett át a mihazánk.

Ha nem tudsz olvasni, akkor ne is szavazz.


"Sőt elítélték a háborút, mert szerintük is másképpen kellett volna kezelni a konfliktust"

Igen, a mihazánk azt mondta, hogy mindenkinek be kellene hódolnia az oroszoknak.

Ez konkrétan orosz propaganda, amiben az oroszok a világurai.


"nyugati propaganda, még a konfliktus létezését is tagadja"

Ez egyébként megint érvelési hiba.

Egyrészt, nem tagadta nyugat, mivel a nyugat és Oroszország között is van konfliktus.

Másrészt, ez a konfliktus mindkét esetben egyoldalú. Mind Ukrajna, mind az EU annyit vár el, hogy ne tiporják el az alapvető jogokat, akár embernek, akár egy országnak. Ez Oroszországnak nem tetszik, mert ő bizony azt is akarja, ami nem az ővé.


"Ha valaki támogatja háborút akkor beleavatkozik a háborúba."

Szintén tévedés.

Ha ez igaz lenne, akkor az is igaz lenne, hogy aki támogatja X pártot, az be is lép X pártba, ami nem igaz. Nagyon sok szavazó sosem lép be egy pártba.

A támogatást nem csak fizikailag lehet megtenni, hogy odaállsz melléjük harcolni, hanem megpróbálhatod propagandával tisztára mosni őket, ahogy a mihazánk teszi.


"A beleavatkozás, konkrétan fegyverekkel értendő!"

Ezt még a mihazánk is tagadja, mivel számtalanszor beszéltek pl. belpolitikába avatkozást, amikor emberek nyugato csak kimondták a véleményüket és semmit se tettek.

Szóval még a mihazánk szerint is ostobaság az állításod.


"Soha nem akartak fegyvert adni Ukrajnának"

Igen, mivel oroszpártiak, ez a bizonyíték, amit most te is beismertél.


"Továbbra is azt tudom mondani, hogy érvelésed hibás"

Persze, hogy ezt tudod mondani, hisz meg azt se sikerült felfognod, amit állítottam, nem elemzés beszéltem, mert nem az történt.

Szó szerint vették át orosz propaganda elemeket.


"A területek átadása meg fog történni! Akármit csinálsz, elkerülhetetlen!"

Ez irreleváns a kérdést tekintve, nem jósolgatunk.

Egyébként nem, a háború jelenleg addig tart, amíg az egyik fél kimerül. Mást nem mondhatunk, mivel a két fél álláspontja elég egyértelműen nem közeledett.

Vagyis a kérdés az, hogy az orosz gazdaság merül ki, amiben 100 millió ember van kb, vagy az nyugati, amiben 6-700 millió ember.

Lehet tippelgetni.


"Ez a legtöbb szakértő szerint elkerülhetetlen, és nem én találtam ki!"

Azon szakértőkről beszélünk, akik megszakértették, hogy nem lesz háború? Hiteles akkor, amit mondanak.


"Magyarország NATO tag, és csak egy képzelgésből, hogy ha ez meg ha ez történne akkor hazaárulók, na ebből ilyet levezetni baromság."

Ellenben te, aki abból vezette el, hogy itt képzelegtél arról, hogy bizony a területek átadása elkerülhetetlen, na az hiteles.

Te tényleg ostoba vagy. :DDD

Legalább a kettős mércét kerüld 3 mondaton belül..


"Látom vannak bajok"

Gondolom tükörbe néztél.


"Oroszország nem tudná egyedül megtámadni a NATO-t mert öngyilkosságot követne el."

Ez megint csak igazolja, hogy szellemileg sérült vagy, mert az általam leírt logikát sem fogtad fel.

A világon elég sok Oroszországnál kisebb ország van, amik nincsenek szövetségben. Ha sosem bünteted meg Oroszországot amikor elfoglal egy kis országot, akkor egy idő után nem lesz Oroszország kisebb, mint a NATO.


A NATO lakosságot tekintve 1 milliárd főt tömörít, ha kivonjuk Indiát és Kínát, akkor a Föld lakossága 4 milliárd marad. Ezekből kell Oroszországnak 900 milliót összeszednie. Ha csak Afrikát foglalja el, mert meg is van.


Ha most nem bünteted meg Oroszországot, ahogy az EU teszi, akkor ez a jövőkép következik be, amit minden nem teljesen ostoba ember felfogott.


"Ukrajnát támadta meg, és el is éri amit akar. A odaküldött fegyverekkel a háborút támogatod és fokozod."

Ja, de ez az érvelés nem hibás, amiben gyakorlatilag azt állítod, hogy Oroszország, ami még a Németország gazdaságához képest is semmi, az a teljes nyugattal fel tudja venni a versenyt és MINDENKÉPP eléri a célját.


Nem, jelenleg Oroszország szarban van. Az álláspontok nem közelednek és a készleteik kifogyóban vannak.

Voltak olyan akciók, ahol fegyver nélkül ÁSÓKKAL kellett a katonáknak fegyveres ukránokat megtámadni.


Szerinted hogy sikerült az oroszoknak 10-szer annyi embert veszíteni?


"Az hogy ez jó dolog vagy rossz dolog, lehet vitatkozni, de ez akkor is tény marad."

Ahogy az is tény, hogy ha az történik, amit mondasz, akkor sokkal több ember hal meg hosszútávon.

Azért zárod börtönbe is az embereket a társadalmon belül, hogy ne mászkáljanak a gyilkosok szabadon. Most arról érvelsz, hogy a gyilkosokat engedjük el.


"Na ezek után gondold át, hogy szimplán tájékozatlan vagy, vagy csak buta, vagy esetleg mindkettő."

Te mindkettő.

Rettentő ostoba vagy. Egyetlen egy érvet nem mondtál, de még értelmezni sem tudtad, amit leírtam, komolyan mint valami 3 éves, aki beszélni tanul.

Gyakorlatilag beismerted, hogy a mihazánk oroszpárti és neked fel se tűnt, kicsit se szánalmas. :)

2023. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
27%

#23

Értékelmém hogy ilyen hosszan írtál, de annyira elrugaszkodott a valóságtól, hogy rájöttem nem érdemes vitatkozni veled.

Egyrészt nem érted a logikai összefüggéseket, másrészt az érveket figyelmen kívül hagyod.

2023. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
27%

A valódi rossz vicc a degenerált koalíció nevű okádék förmedvény. (Kék-fidesz.)

De jó példa a szarabbik is, ami anno kb. mint a mostani Toroczkai-team volt, majd aztán balról előzte az újdonsült elvtársakat, botrányokkal fűszerezve.

2023. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
65%

#23


"Igen, a mihazánk azt mondta, hogy mindenkinek be kellene hódolnia az oroszoknak."


Erre azért tudnál adni valami forrást?

Mert össze vissza hazudozol, összemosod Ukrajnát a NATO erejével meg létszámával stb stb.

A szakértőket lehülyézed, mert te jobban tudod hogy nem lesz területi veszteség. Nagyon nagyon távol állsz a realitástól...

2023. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos igen. Nemrég pl. a soraik közé fogadták azt a Drábik Jánost, aki szerint az ujonnan épített stadionok - amiket Orbán nem is akart, ez csak nyűg neki - úgy vannak építve, hogy bármikor fema-táborrá, azaz koncentrációs táborrá legyenek alakíthatók. Stb-stb. Szóval tavaly én még egyik szavazatom a MiHazánkra adtam, de ma már szégyellem.
2023. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
16%
3-as: "engem mindíg szarba kavarnak, kárt okoznak, majd csendben elsunnyognak" - ezt hogy kell érteni? Mert szerintem a Fidesz után a Mi Hazánk a leginkább magyar érzésű párt.
2023. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
58%

28:


A Fidesz cinikus és számító okból “nemzeti”, a MiHazánk pedig naivitasbol es butasagbol konspirációhivő és nemzeti-populista. Azonban valójában mindkettő nemzetvesztő politikát folytat.

2023. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 progizo ***** válasza:
13%

#29.: Sokat ittál Medgyessyvel, mikor együtt ünnepeltétek a románokkal december 1-jén Erdély elrablását?

A ballibek a nemzetvesztők meg az álhazafi Fidesz. A MHM erejéhez és lehetőségeihez képest próbálja menteni a nemzet becsületét.

2023. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!