Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amíg a fidesz nyeri a választá...

Amíg a fidesz nyeri a választást, addig soha nem lesz oktatás- és egészségügyi miniszter?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 23:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Amíg a fidesz nyeri a választást, addig Magyarország a lopás és korrupció mocsarába fog vergődni.
2023. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Barnabas333 ***** válasza:
23%
Szerintetek csak a tanárok keresnek keveset az országban? Az emberek 80%a. Csak a tanárok,vasutasok,kukások tudnak tüntetni, sok szakmában nem lehet. Annyira nem érdekel a politika, de nem hinném, hogy jobban élnénk, ha Gyurkó lett volna hatalmon Viktor helyett. Sajnos nincs normális választék...Épp eszű ember nem lesz politikus.
2023. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Kedves fideszes gyurcsányozó válaszoló figyelmét felhívnám arra,hogy a gyurcsánykormány idején a fidesz se csinált mást brüsszellben mint folyamatos feljelentéssekkel próbálni akadályozni a pénzek kifizetését.

Ma is 5x annyi pénzt kapnánk vissza mint amit befizetünk de egyszerűen ellopták mindet.

Tudom ha a fidesz lop az nem baj...

Még akkor sem ha olyan mértékben már,hogy egyedülálló módon elzárták a csapot.

Gondolom az sem zavar,hogy az eus pénzt orbán azonnal utalná tovább putyinnak a "olcsó" gázért,olajért mert már hitelbe kapjuk egy ideje.

Te szokás szerint nem látnál belőle semmit...

Ha azt a rengeteg milliárdot-többet mint amennyit sok ország kapott- az országra költötték volna nagyon nem itt tartanánk.

Ez sorosozás meg már tényleg szánalmas...az nem zavar,hogy a TE pénzedből lett egy gázszerelő multimilliárdos?Matolcsy műtárgygyűjtését és fiai jachtjait te fizetted.A TE adódból veszi szájer meg deutch a drogot az sem baj?

Végtelen lehet sorolni európa legkorruptabb emberének,orbánnak a bűneit.

2023. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
7%
14: Ez is gyurcsányi hazugság, soha nem kérte a Fidesz, hogy ne folyósítsanak bármit is, csak a politikai támogatás megvonását kérte a szemkilövetés után.
2023. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
Népünknek erre nagy szüksége van, így a folyamatos 2/3-ad biztosítva van a társadalom által.
2023. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Barnabas333 ***** válasza:
11%
14es érdekes módon egyszer vissza kaptam az adómat, ezt régen miért nem lépte meg egyik párt sem? Igen a kétharmad azért jó, mert nem tud keresztbe tenni az ellenzék és legalább bizonyos dolgok megvalósultak. Újpest pl egész jól felfejlődőtt, de írhatnám Kaposvárt is. Engem ami èrint ès zavar az elszállt ingatlan árak. De ha most leváltanánk a kormányt, akkor se esne le 80%al. Olyan törvényt senki se fog hozni, hogy egységesen mindenki köteles a 10%ért árulni az ingatlanját. Igen van sok hibája ennek a kormánynak is. De azt nem fogjátok fel sokan, hogy a hely pocsék gazdaságilag ahova születtünk sajnos. Ha egy afrikai szegény országba születtünk volna, ott is veszett fejsze lenne, hogy a másik párt mondjuk 2x olyan jól vezetné az országot...
2023. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Azt a választás miatt visszaadott adót már előtte is de utána is lehúzták a népről,az extrém infláció már január elején indult emiatt is,nem a háború volt csak az oka.A költségvetésbe,mivel az eu megunta a kormányt akkora lyukat lőttek amit röhejesen fognak rá arra,hogy ők valami képzelt ideológiai háborúban állnak a demokratikus világgal.

Én itt is többször leírtam,hogy gyurcsánynak kb. most kéne szabadulnia a börtönből,de ugye ő a "2/3" legfőbb őre.De az is tény,hogy ennyire rosszul akkor sem álltunk a világgazdasági válság dacára sem.

Az meg hogy a fidesz és holdudvara extrém lopásait(ezzel azért köröket vernek a szocikra) a híveik nem tartják bajnak.

Nemrég szaladtam bele egy ilyen vélekedésbe idézem:

"Én megint a fideszre szavazok mert ezek loptak már eleget."

Nem baj ha lopnak sőt,akkor szavazok rájuk ha már eleget loptak?

Sajnos vagyok annyira idős,hogy már azt sem értsem,hogy már a fidesz 98-02 közötti produkciója után hogy szavazhat ezekre bárki...

2023. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#8 Vagy te nem érted az iróniát, vagy én vagyok nagyon jóhiszemű. Bár #5#6#7 iróniája azért gyönge.
2023. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

15

"Strasbourgban, az Európai Parlament néppárti frakciójának keddi tanácskozásán Orbán Viktor többek között azt mondta: a kommunizmus “saját országaiban intézményesítette a korrupciót, az erkölcsi relativizmust, a szegénységet, a kiszolgáltatottságot, a hamis adatokat szolgáltató kormányokat, a felelősséget nem ismerő politikusokat és a politikai hazugságokat”, s ez a bővítés óta immár az EU problémájává is vált. Erre hivatkozva sürgette Orbán az uniós segítségnyújtás megtagadását a “hazug és csaló” kormányoktól.



A „segítségnyújtás megtagadása” 370 milliárd forint folyamatban lévő fejlesztés támogatásának leállítását, illetve a 2007-2013 közötti időszak 8000 milliárd forint nagyságú EU-s pénzek visszatartását jelentené."

2023. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#15 hazudsz komcsi: [link]
2023. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!