Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnék létrehozni egy...

Szeretnék létrehozni egy üvegházas kultúrát, a volt falumba ( mindenféle politikai ismeretség nélkül), a talaj másra nem alkalmas ott, szerintetek állja teljes beruházási ktg az állam, nekem is így sima proliként?

Figyelt kérdés
Egyszeri vissza nem térítendőre gondoltam.
2023. máj. 28. 07:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves vagy? 10-14 között?

Bazsi te vagy az???

2023. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen igen! Menj be a helyi Takarékszövetkezetbe, és Juci néni a kezedbe fogja leszámolni a szükséges 17 millió forintot.
2023. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor a magyar állam csak abban tudott segíteni, hogy rákényszerüljünk feladni a falusi életünket, ott eladni amink volt beköltözni a városba, horror árét lakást vásárolni, elmenni alkalmazottnak szarért húgyért dolgozni, legatyásodni? De vissza menni az már smafu, támogatni?
2023. máj. 28. 07:57
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Mért vagy te olyan különleges, hogy extra támogatást érdemelnél?
2023. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Miért ahhoz különlegesnek kell lenni, hogy az embernek támogatást adjanak? A különlegesség alatt azt érted, hogy nincsenek politikai kapcsolataim, vagy ahhoz közeliek?


Mit értesz különleges alatt? Van-e két fülem, esetleg két kezem? Mitől különleges valaki? Már attól különlegesnek érzem magam, hogy ebbe az országba születtem 50 éve. Amin keresztül mentem 50 év alatt ebben az országban az már valóban egy különleges érzés volt számomra.

2023. máj. 28. 08:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem volt elég egyszer támogatni a hülyeséget, másodjára is kellene?
2023. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Választásoknál szoktam én is ezt mondogatni.
2023. máj. 28. 08:21
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Rákerestem, kb 200 ezertől kezdve már komplett kész üvegházat kapsz.

Vagy netán Felcsúton laksz, ahol ez is milliárdokba kerülne?


De anno a szomszédunk a város közepén készített egy viszonylag nagy fóliasátort, ahol termesztette magának a paprikát. Úgyhogy ez csak akarat kérdése.

2023. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most, hogy így mondod lapos tetős a társa házunk teteje. Köszi a segítséget.
2023. máj. 28. 08:29
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: A többi lakó sose egyezne bele. Amúgy meg max hitelt vehetsz fel, hacsak nincsenek nagyon jó fideszes kapcsolataid, ha vissza nem térítendő támogatást (mert gondolom azt) akarsz.
2023. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!