Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz, hogy Budapesten...

Mit szólsz, hogy Budapesten az Önkormányzat kínoztat és gyilkoltat madarakat?

Figyelt kérdés

"A befogott szülők fiókái el fognak pusztulni. Éhen-szomjan pusztulnak nagyjából 3 nap alatt. A csapdával elfogott varjakat a jogszabály szerint széndioxidalagutas lefojtással kellene kíméletesen megölni, a gyakorlatban ehhez képest vagy kitekerik a nyakukat, vagy zsákba kötve kiteszik őket a napra vagy hagyják őket éhen-szomjan pusztulni a csapdában."


[link]


2023. máj. 28. 21:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Aki egy madár életét előrébb helyezi az embernél azt úgy hívják hogy pszichopata, és semmi keresnivalója a társadalomban.
2023. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mit kell kiterjeszteni? Nem tartom senki életét sem fontosabbnak. Nincs istenkomplexusom és beteges felsőbbrendűségi emberi egom, mint neked.

Az én családom együtt tud élni a madarakkal és nem kínozzuk halálra őket azért, mert védik a fészküket.

Ajánlom, hogy te is tanulj meg együtt élni másokkal. A világ sok részén sikerül.

Sokszor támadtak meg madarak, mégsem akartam kiirtani őket. És mégis te papolsz empátiáról.

Tényleg nagyon tanulságos és együttérző az, hogy arra tanítasz a hozzáállásoddal másokat, hogy a megoldás a gyilkolás, pusztítás és nem az, hogy megtanuljunk együtt élni a másikkal.

2023. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nahát, a te családod együtt tud élni a madarakkal? Ugye szigorúan vegánok vagytok mind? Mert ha nem, akkor vagy egy kisgyerek fogalmi szintjén vagy a világ működéséről, vagy végtelenül képmutató. Az iparosított állattenyésztés az ember által valaha létrehozott legszörnyűbb pokol az állatok számára, amit ha te a pénzeddel támogatsz, akkor az égvilágon semmi jogod nincsen másokat kioktatni az állatokkal való együttélésről.
2023. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Ugye szigorúan vegánok vagytok mind?"


Miért lennénk vegánok? Az ember egy mindenevő állat, fogyaszt húst és növényeket is.

Étkezés céljából soha nem gond ölni. Más faj is megteszi.

Itt madarak teljesen értelmetlen kiirtásáról és kínhaláláról van szó, mert azokat a madarakat senki nem fogja megenni. Azért kell megölni őket, mert te két hétig képtelen vagy elkerülni a fészket vagy feltenni egy kemény fejfedőt vagy hasonló.


"az égvilágon semmi jogod nincsen "


Na most már te lettél isten is, hogy eldöntöd miről van jogom kioktatni mást és miről nincs?

Akkor gyere és vedd el a jogomat. Ne csak a szád járjon, mert az nagyon unalmas.

Nem gondolod, hogy bemondásra majd megfosztom magamat jogoktól, mert te vagy a mindenható.

Ha nincs jogom, akkor tegyél róla, hogy ne legyen, ahogyan ez a természetben is működik. És ne mástól várd, hogy majd önként fejet hajt neked.

Tudod több tiszteletet éreznék akkor, ha magad ölnéd meg a madarakat. Akkor még azt mondom, hogy valamennyire természetes.

De valami szervezett irtást támogatsz, amiben te nem mocskolod be a kezed, nem hallod majd a varjak segítségkérését. A kényelmes foteledből pedig minden úgy tűnik majd, hogy ez teljesen rendben van és nem is fájt senkinek.


"legszörnyűbb pokol az állatok számára"


Ahogy ezek a madarak meghalnak majd az is pokoli lesz.

Csináld végig és ne azzal mentegesd, hogy az állattenyésztés is ilyen. Menj ki és akkor gyilkolj varjakat.

Én tudom milyen állatok ölni és pontosan tudom azt, hogy milyen az állattenyésztés nagyban.

2023. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem csak a képmutatásod nem ismer határokat, de érvelési képességeid sem túl erősek. Aki nem vegán, annak morálisan nincs joga az állatokkal való együttélésről papolni, és ezt anélkül elveszítetted, hogy nekem bármit kellett volna tennem. De az is sokatmondó, hogy egyből lesüllyedtél a "gyere ki a hóra tesa" szintre ezzel a "gyere és vedd el" dumával, ismét csak bizonyítva, hogy valójában a felszínes, semmitmondó gesztusokon túl hogyan is állsz az erőszakhoz. Meg persze kilóg a lóláb a családod társadalomban elfoglalt helyét tekintve is.


És teljesen hidegen hagy, hogy egy hozzád hasonló tisztel engem vagy sem, de amúgy nagyon mellé lőssz azzal, ha azt gondolod nem ölném meg saját kezemmel ezeket a tollas patkányokat.

2023. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az egyetlen patkány itt te vagy. Sajnálom, hogy úgy is szaporodsz, mint egy rágcsáló.

És nem, továbbra sincs jogod eldönteni azt, hogy nekem mihez van jogom. Lehet a te kis butapesti buborékodban te vagy az atyaúristen, de máshol semmit sem érsz.

És továbbra is te maradsz az, akinek a kedvéért madarak halnak majd kínhalált.

Leszarom, hogy milyen jelzőkkel illetsz, mert a leköpésedre is sajnálnám a nyálat.

2023. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az meg külön gyomorforgató, hogy ezt valami vitaestnek éled meg, mikor csak azt írtam le, hogy okádok tőled.

Mit veszítettem el?

Mert a hányingert még mindig érzem tőled.

Max az étvágyamat.

2023. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Mit veszítettem el?"


A büszkeségedet mindenképp. :) Jó alaposan ráerősítesz a köpködő, verekedő, a "morális" szó jelentését nem értő kisebbségi komplexusos vidéki földműves sztereotípiára.

2023. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Gondolom a szövegértelmezés nem az erősséged. Maradt azért még ovónéni, tanítónéni a környéken? Ha már olyan nyomorék vagy, hogy madarakat kínzol és ezt örökíted a tovább, akkor legalább a gyereked ne legyen analfabéta.


A pillanat, amikor a madárkínzó pofáddal a moralitásra oktatsz másokat felbecsülhetetlen.

Te is hozod a felsébbrendűségi komplexusos, white savior, liberális értelmiségit.

Most menj, gyorsan sírj folyót a vadászok miatt, majd irtsd ki méreggel a főváros teljes énekesmadár populációját, mert énekelni merészelnek hajnalban.


Egyébként tévedsz. Büszke vagyok magamra, hogy nem vagyok egy hozzád hasonló fekáliadarab.

2023. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ezt most fejezzétek be!

A kérdésre kell válaszolni, nem pedig személyeskedni!

2023. máj. 29. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!