Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz kormány egy bohóc...

Fidesz kormány egy bohóc kormány? Választások óta hányszir köpte szembe a választóit?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Ezt így nem mondanám, tény hogy az unió,migráns, ellemzék ellenességük az nem tetszik.
2023. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Ha egy kormány időnként nem hazudna, az vajon kormány lenne? Szerintem ezek olyan evidenciák, amiken nem kellene meglepődni.
2023. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Egyszer se, a normális választók elégedettek, csak a frusztrált ellenzékieket eszi a fene.
2023. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Én se érzem, hogy szembeköptek volna. Mire gondolsz?
2023. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
A Fidesz kormány 13 éve folyamatosan szembeköpi a választóit. 2010 után nagyon rövid időn belül világossá vált, hogy ezek ott folytatják, ahol Gyurcsányék abbahagyták. Kezdőtött ugye a magánnyugdíjpénztár lenyúlásával... De persze a fideszes szavazók ezt igénylik, meg agyuk sincs, hogy felfogják. Van vármegye, olcsó a csirkefarhát, és megvédtük az országot Gyurcsánytól, ennyi bőven elég a sok egybites hígagyúnak.
2023. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
4: szerintem is viszonylag egyenes és konzisztens a kormány. DE volt 1-2 olyan eset, amikor annak az ellenkezőjét csinálta, amit állított (példa: OV kijelentette, hogy Magyarországon nem lesz kötelező az oltás, egyes szektorokban mégis az lett, illetve úgy próbálta meg kijátszani ezt, hogy rábízta a munkáltatókra a döntést).
2023. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
De a választóit nem zavarja, ha szembeköpi őket. Itt van például az, hogy választások előtt azzal kampányoltak, hogy ha olcsón akarjuk megkapni a gázt az oroszoktól, akkor szavazzunk rájuk. Aztán kiderül, hogy egész eu-ban mi vesszük a legdrágábban az oroszoktól. De a közvélemény kutatások szerint továbbra is kétharmaddal nyerne a fidesz. Szóval a szavazóit nem érdekli, hogy hazudik nekik. Ez biztos. Nem ez alapján választanak. Hogy miért kell nekik a fidesz, nem tudom. Nem kell az ellenzékre szavazni. Nem kötelező egyáltalán szavazni menni se. Akkor miért szavaznak továbbra is a fideszre? Mindent megbocsátanak a fidesznek, olyan dolgokat is ami közvetlenül nekik káros elsősorban, ennek a lélektanát nem értem.
2023. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem bohóc, mert a közönség egy zsák krumpliért továbbra is kitart erősen mellette.
2023. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem mondtak olyat amit most másképp csinálnának, viszont a lázításluk az Unió ellen na az nagyon nem tetszik.
2023. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kormány a bohóc, hanem a választói, akik hagyják, hogy bohócot csináljanak belőlük.
2023. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!