Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz Karácsony Gergely...

Mit szólsz Karácsony Gergely alábbi frenetikus interjújához?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 31. 08:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%

#20

Igazad van. De ezzel együtt az is igaz amit én írtam, a kettő nem zárja ki egymást. Ha becsomagolod a hazugságodat, tehát csak sugallod akkor azért bizony nem jár bírság.

Úgy kell csinálni, hogy mindenki tudja hogy miről is beszélsz, de nem mondod ki valójában.

Megkérdezik, hogy ki lopta el a biciklit és erre azt mondod, hogy lehetséges hogy egy drága magyar testvírem.

Nem mondod ki hogy cigány volt, de közbe mindenki érti. Rengeteg mindent be lehet úgy adni hogy a bíróság előtt meg tudod védeni az igazadat.

De ehhez ügyesnek kell lenni, és ezért írtam hogy az elvesztett sajtóperek száma, azt mutatja meg, hogy mennyire ügyes a propagadista.


Nem gondoltam, hogy ennyire ki kell fejtenem :D

2023. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
16%

#20 "nem az elvesztett sajtóperek száma azt mutatja meg, hogy biróság előtt nem áll meg az, amit mond és nem tudja megvédeni a biróság előtt, ergó hazudott."

Nem, egyáltalán nem ezt mutatja meg.

Konkrétan megtörtént, hogy tény, amit tudtak bizonyítani is, azt sem engedtek szabadon megjelenni és a bíróság is kimondta, hogy a valósággal, ténnyel is lehet valakinek "rossz hírét kelteni", ezért meg sem nézték a bizonyítékot amivel igazolhatták volna a leírtakat, szimplán elítélték őket. Egy szó hazugság nem volt a leírtakban mégis elvesztették a pert.

Ahogyan előszeretettel dönt a bíróság úgy, hogy amit a jobboldali sajtóban írnak le az sértő vagy nem bizonyított állítás, míg ugyanezt a kormányellenes sajtónál szimpla véleménynek nyilvánítják, amit az érintettnek el kell viselnie.

2023. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!