Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan tisztességes és...

Van olyan tisztességes és értelmes ismerősöd, aki ennek ellenére 2022-ben a Fideszre szavazott?

Figyelt kérdés
Tisztességesen azt értem, hogy nem korrupt haszonélvezője a rezsimnek.

2023. jún. 1. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Nincs
Akad, de nem sok
Bőven!
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Micsoda oximoron!
2023. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne.
2023. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 konteós ***** válasza:
33%

miért kire kéne? MZP-re vagy Klárikára?


gondolom érted miért szavaznak a Fideszre...

2023. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Mindenféle pártra szavaztak az ismerősi körből.
2023. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy, én csak a hvg kommentszekciójából barátkozok, hogy csakis jól edukált, becsületes, tisztességes, európai úriemberekkel vegyem körbe magam, hiszen mindenki tudja, hogy az összes fideszes egy utolsó fasiszta náci.
2023. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Bőven sok diplomás ismerősöm is, volt olyan ismerősöm aki retteget, ha ellenzék nyer hatalmon akkor Ukrajna oldalán fog harcolni sorkatonaként a háborúban. Ez a nép abszolút elveszett.
2023. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen, sajnos.Mondjuk attól hogy ismerősök,nem állok szóba velük.Helyette éltetem Lenint,és akkor ők is elkerülnek mert szegények azt hiszik hogy közülünk én vagyok az aki nem normális.
2023. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Az ellenzék programjának jelentős része ha megvalósul engem hátrányosan érintett volna. Nem vagyok NER lovag csak egy az ellenzék szemében túl sokat kereső - egyébként csak egy magyar viszonyok között normálisan megfizetett - mérnök.
2023. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Közeli - nálam értelmesebb - rokon pl. azért szavazott a Fideszre, mert attól tartott, hogy az ellenzéki győzelem felkavarná az állóvizet és talán akkor rosszabbul járna.
2023. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Fogalmam sincs az ismerőseim szavazási szokásairól.
2023. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!