Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Teljesen meghülyült a magyar?

Teljesen meghülyült a magyar?

Figyelt kérdés
Sok magyar nyiltan Oroszországnak szurkol a háborúban és nyiltan írnak interneten olyanokat, hogy fujj Amerika, fujj Brüsszel, fujj Ukrajna. Ellenben nem fujj Oroszország, szerintük teljesen rendben van, hogy civileket ölnek meg??? Ha Oroszország atombombát dobna Kijevre, annak is örülnének... Szégyenletes, hogy hova jutott az ország 13 év népbutitás után...

2023. jún. 1. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Én amikor fideszesekkel beszéltem, hiába küldtem nekik ENSZ statisztikát, hogy nem volt népírtás Donbaszban, ők azt mondták Putyin szavainak hisznek nem a liberálisoknak.


Ma Putyin szavai 3 millió embernek szent és sérthetetlen, valami elképesztő mi lett a magyarokkal.


Bucsában ahol történt egy mészárlás egy magyar aki ott él, fájdalmasnak tartja a magyarok véleményét, hogy elbutultunk, micsoda putyinista lett a nép. Mivel én adakoztam nekik is, így beszéltem vele. Ő megmondta, hogy egyszerűen felfoghatatlan a magyarok véleménye, meg undorító a magyarok álláspontja, furcsa neki, hogy Közép-Európában és Nyugat-Európában kiállnak az ukrán nép szabadságáért, miközben mi magyarok szóról szóra mindent elhiszünk Putyin szavát. Mondta, hogy ő már nem beszél magyarokkal odahazai magyar ismerősökkel se, mert a magyarországi magyar ismerősei nem értik miért nem örülnek a bevonuló orosz csapatoknak hisz felszabadulnának a náci kormány alól.

[link]

2023. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
11) milyen ENSZ statisztika? Ennyire hogy lehet valaki naiv? Olyan eredményt hamisítanak maguknak amilyet akarnak, ukránok és oroszok egyaránt.
2023. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
#11 Arról a bucsai mészárlásról beszélsz, amiről Bucsa polgármestere sem tudott, és aminek az áldozatai még napokkal később is mozogtak?
2023. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
ez van. ennyire futja önerőből
2023. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%

#11

Gondolom őket várja vissza az illető.

Sok sikert hozzá.

[link]

2023. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!