Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikai okok miatt ennyire...

Politikai okok miatt ennyire tehetségtelen a magyar, ha 21. századi szórakoztatóiparról van szó?

Figyelt kérdés

Nem értem. Több mint 9 millió magyar él az országban, még sincs egy globálisan ismert énekesünk sem, aki befutott volna. Ugyanez igaz közösségi médiás felhasználókra is. Egy híres magyar TikTok-os, Instagramos, YouTuber sincs, aki az országon kívül is ismert lenne. Konkrétan TikTokon és YouTube-on is temérdek felmérés készült már országok statisztikájáról, érdekes módon Magyarország szinte minden területen az utolsó helyeken áll. Elég csak megnézni a környező országokat. Románia tele van nemzetközileg ismert 21. században befutott emberekkel. Ezenkívül ugyanúgy vannak már 21. századi globálisan ismert emberek Ausztriából, Bulgáriából, Szerbiából, Horvátországból, Szlovéniából, Albániából, de még Szlovákiából is.

Tényleg ennyi tehetségtelen ember él az országban, vagy politikai okok miatt lehet ez?


2023. jún. 2. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Egyik opciót sem tudom megjelölni, mert ez nem így működik. Kérlek, mondj a Föld összes országából legalább egy előadót, aki világhírű. Általában kevés olyan előadó van, aki világhírnévre tud szert tenni, és ez nem magyar sajátosság. Bármelyik országot nézed, sokkal több előadó van országokon belül, mint ahány előadó nemzetközi sikereket is elér. Hogy kinek mi a minőség, az más kérdés. Napjainkban nagyon erős a bulvár, a tehetség háttérbe szorul botránnyal szemben.
2023. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Whisper ton?
2023. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos a magyar egy impotens nép lett. Nézd csak meg a politikát, az életszínvonalat, az oktatást.
2023. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

“ Azért nézd már meg, hogy a környező országokból milyen 21. századi celebek vannak...”


Nos mivel nem lapozgatom éjjel nappal a Blikk magazint így nem vagyok képben a celebekkel. Szóval kik is azok a nagyon ismert Szlovák , Szlovén, Bulgár celebek akiket a világ minden táján mindenki ismer ?

2023. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%

"Az angol egy olyan nyelv ami jól hangzik"

Szerintem pedig ritka ronda és dallamtalan nyelv. Minden más jobban hangzik, csak ehhez van hozzászokva a legtöbb ember füle (szokatlan nyelvet fárasztó hallgatni..) illetve mivel ez a világnyelv, aki ki akar tőrni az országából, az angolul próbálkozik.

2023. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

#15 Ebben tévedsz. Az, hogy vannak szépen hangzó nyelvek - valamilyen formán mind az - attól még a zenében az angol a leginkább fogyasztható nyelv.

Már akkor is az volt amikor felénk még nem is lehetett angolul tanulni.

2023. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16) ez szerintem inkább ízlés dolga.

https://www.youtube.com/watch?v=vgBmn1S8Hus

2023. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Már megint egy magyargyűlölő magyar. Politikai okokból vannak ennyien, vagy szimplán rosszindulatúak?
2023. júl. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!