Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket miért az...

A fideszeseket miért az zavarja, hogy Transznemű Terhes Férfi szerepel a Glamour Címlapján? És miért nem az, hogy épül ki a diktatúra, a rezsim milliárdokat lop és semmibe veszi a női és emberi jogokat miközben kiárusítja a komcsi kínának az országot

Figyelt kérdés
[link]
2023. jún. 2. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
#10 Szerintem már ők is régóta látják, hogy átbiszják őket a palánkon, de elhatározták, hogy nem fognak a Csipkerózsika-álmukból felébredni :D
2023. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az incel olyan mint te meg deák meg bohár meg a karlendítős trombitás.
2023. jún. 2. 18:15
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
Rühellem a Fideszt, de ez a transznemű, terhes véglény, egyenesen, hányingerkeltő, undorító, gyomorforgató!🤮🤮🤮
2023. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

13 Akkor miért nézegeted? Érdekes, én nem is láttam ezt a címlapot! Igaz, én valóban nem vagyok fideszes...


Melegeket és transzokat csak más melegek, transzok és jobboldaliak nézegetnek reggeltől napestig...

2023. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

Engem is zavar, pedig se heteró, se Fideszes nem vagyok.


Ezt a Glamour címlapot kéne kilőni az űrbe, garantáltan soha nem venné fel velünk a kapcsolatot egyetlen földönkívüli faj sem, amelyik civilizáltnak tartja magát...

2023. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%

#14

Miért nézegetem? Pl. azért, mert látatlanban nem tudom, mi van a címlapon. Nem bonyolult.

"Melegeket és transzokat csak más melegek, transzok és jobboldaliak nézegetnek reggeltől napestig..." Itt kimaradt egy nagyon fontos infó, hogy ez csak a hozzád hasonló korlátolt, szűklátókörü hígagyúak szerint van így.

2023. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

#16 Jaj nem, dehogyis. Ez egyszerűen tény!


Én pl. nem nézegetek melegeket, transzokat egyáltalán, és nyugodt is volt így az életem, míg a jobboldaliak el nem kezdték úton-útfélen a képembe tolni.


Itt is minden második kérdésnél felbukkan egy "korlátolt, szűklátókörű, hígagyú" fidióta és belinkel egy terhes transznőt, egy amerikai draq queent, egy melegfelvonulást, valamit.


Ma már nem tudsz úgy létezni Magyarországon, hogy a jobboldaliak ne toljanak a képedbe egy férfi s.gget, egy hájas draq queent, egy terhes transzit, persze csak "elrettentésül"! :-))))


Ne értsd félre, semmi bajom azzal, hogy a jobboldaliak ezt nézegetik állandóan - de nem csinálhatnák otthon, a négy fal között? :-)))

2023. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

17. 1. Érdekes. A kérdező aki a képedbe nyomta ezt a kérdést nyilván nem jobb oldali hiszen provokatív célbol kérdezte, és a stílusból ítélve voszinű ő irogatja ki az ilyen kérdések 80 %-át. Legalábbis remélem hogy nincs ennyi hülye.

2. A magyar magazin is lehozta mint szenzációt (nem negatív dolgot). Tehát egyik esetben sem jobb oldali tolta a képedbe.

[link]


Kérdező meg kell érteni hogy vannak emberek akik nem szeretik az ilyen embereket. Ez is egy vélmény. Nyafogtok a demokráciáról de pont ti vagytok azok akik nem hajlandó elfogadni hogy vannak emberek akik nincsenek pozitív véleménnyel a transzőrületről.

2023. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%

Mert féltik némely a kamu maszkulinitás identitásukat. Miért triggered lesz egy terhes férfitől? Gyerekre vágyik, mert a párja se tudna csinálni. Méhet átrakni még nem lehet. Nem fogy annyira fehér európai ettől még. Egyben gusztustalannak fogják fel, mert az ilyet. Így idomitoták beléjük réges régen.


Ja a magyar társadalom macsó lusta birkákból van, akik kulturális marxista meséket benyalták csútik. Attól, hogy azt mondja nem antiszemita ezt beveszi. Lehet mondani, hogy Orbán villában él közpénzből. Mutatni, hogy álszentek, de Orbánnak pont jó. Senki se győzik ilyenkor.

2023. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!