Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérné adni egy esélyt...

Megérné adni egy esélyt Dobrev Klárának?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, rühellem.a Fideszt, nem azért, mert agymosott vagyok, hanem épp ellenkezőleg. Dobrev Klára nagyon jól beszél, Gyurcsány is szimpatikus, viszont hát ugye ott van, hogy Gyurcsány egyszer volt elnök... A szüleim azt mondják, hogy nem volt rosszabb akkor, sőt, de hát nyilván akkor sem volt Kánaán...

2023. jún. 2. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Talán azért mert még fiatal vagy, nem tudod, hogy korábban is ugyanígy hazudtak, mint most.
2023. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
NEM.
2023. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy Gyurcsány sem volt szent. De azért azok után amit Orban tesz a néppel, sokan azt mondják, hogy Gyurcsány jobb volt.
2023. jún. 2. 20:06
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

orbán viktorhoz képest bármelyik jelölt kormánya jobb lenne, aki kommunikáció (propaganda) helyett, vagy legalább mellett, kormányozni is szeretne. Magyarországon gyakorlatilag nem zajlik kormányzás pillanatnyilag.


DE: Dobrevéknél én azért sokkal jobb jelölteket is láttam már az elmúlt 13 évben (sajnos egyik se kapott esélyt a birkanéptől).


Dobrevet erősen manipulálja gyurcsány - őt pedig azért jobb távolabb tartani a hatalomtól!


Nem visszafelé kellene utazni az időben és ezt a két idiótát, orbánt és gyurcsányt váltogatni - hanem ÚJ EMBERNEK ESÉLYT ADNI!


Magyarország akkor lenne egy jó ország, ha orbán és pártja is szépen összemenne egy 10-15%-ra, és gyurcsánnyal ott idétlenkedhetnének együtt ellenzékben!


Bármelyik másik miniszterelnökjelölt jobb lett volna ezeknél és nejeiknél: Botka László, Mesterházy, Vona Gábor, Széll Bernadett, Márki-Zay Péter, de még Karácsony is!


Talán csak Toroczkai volna ezeknél is rosszabb!

2023. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Клара Петрова Добрева?
2023. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Клара Петрова Добрева magyar nevén Klára Dobrev



[link]



Rosszijszkaja Gazeta megemlítette, hogy Dobrev Klára, a miniszterelnök felesége Ljudmilla Putyina meghívására nemrég Moszkvában járt a BibliObraz (KönyvKép) kiállításon, amelynek fő célja az iskoláskorú gyerekek olvasásra szoktatása volt.


Ez alkalomból kiderült, Dobrev Klára jól beszél oroszul, és a lap munkatársa föltette a kérdést, vajon a miniszterelnök neje nem akarja-e továbbadni nyelvtudását a gyerekeinek.


A kormányfő a vonatkozó kérdésre elmondta, hogy felesége az orosz kultúra tisztelője,

2023. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 DK-s ***** válasza:
0%

#6-nak:


És ez most hogy jön ide?


Dobrevnek eleve a bolgár az anyanyelve, ami közeli rokonnyelve az orosznak. Vagyis elég jól értik egymás beszédét.


Ezen kívül Dobrev oroszból, és bolgárból is felsőfokú nyelvvizsgát tett a német és az angol mellett.


Ezen kívül bár Gyurcsánynak nincs nyelvvizsgája, de folyékonyan beszél oroszul.

2023. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Jelenleg sajnos egyetlen "jelölt" sem lenne alkalmas. Sem párt. A fidesz eltakarításához el kéne tűnnie fletónak meg a képviselők 95%-ának (mindkét oldalról). Köztük a "3. út"-ként emlegetett kisfidesz zsebpárt mihasznák is mehetne végre már a süllyesztőbe, elképesztő agymosást végeznek azon a ~500e emberen (lassan lefölözik a fidesz a hazudozásban).


Én egyedül MZP-t tudnám elképzelni de nem a baloldali meg jobboldali pártokkal mögötte. Max azzal a pár képviselővel, aki ér is valamit még a parlamentben.

2023. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Ideje lenne túlélni az exMSZMP elvtársait váltogatni, és valóban rendszert váltani, nem csak gengsztert. Szóval nem, sem Gyurcsánynak, sem Dobrevnek nem érné meg esélyt adni. Megvan az esélyük, hogy tegyenek Magyarországért: takarodjanak Magyarország politikai térképéről és vigyék magukkal Orbán elvtársukat is.
2023. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva! Én biztos nem adok.
2023. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!