Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brüsszel miért akarja tönkrete...

Brüsszel miért akarja tönkretenni a magyar családokat?

Figyelt kérdés

[link]


Most mi az aktuális bajuk velünk? Ha sok súlyos szabálytalanságot akarnak látni, nézzenek szét otthon.


2023. jún. 3. 12:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%

10


Sorold Orbán rohadékságait amit az emberek a mai napig emlegetnek.

2023. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
#11: Látod, pont erről beszélek. Képtelenek vagytok másban gondolkodni csak az Orbán-Gyurcsány tengelyben és elhiszitek, hogy Orbán jobb, pedig egy dologban jobb csak: abban, hogy elhitesse Veletek, hogy jobb, ráadásul a Ti és a mi pénzünkön csinálja ezt, közben pedig MINDENKI utál minket. Ennyire hülyék vagytok, hogy elhiszitek, hogy Ti hárommillióan vagytok az okosok és mindenki más, a négyszázmillió EU-s állampolgár a hülye.
2023. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Tények. Orbán hazugságát szajkózzák.

A helyes kérdés az, hogy Miért hazudja Orbán, hogy az EU (nem Brüsszel, ami csak egy város) tönkre akarja tenni Magyarországot.

A válasz erre az, hogy Orbán teszi tönkre az országot, az családokat, de nem vállalja a felelősséget, inkább mást vádol meg azzal.

2023. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem a csúnya Prüsszel akarja ezt, hanem a zemberek, mert mindenre csak bólogatnak.
2023. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az a különbség az Ő szabálytalanságaik meg az itthoniak között, hogy Ők a sajátjaikat a saját pénzükön csinálják, a mi vezetésünk pedig az Ő pénzükből akarja (ezért nem adják oda). Le kellene venni a narancsos szemellenzőt és körbenézni a világban."

Nem csak ez a különbség, de ez is. A nagyobb különbség az, hogy az EU valós vizsgálatokat folytat, nem sumákol annyit, míg nálunk meg lehet nézni az ügyeket. Meg lehet nézni, hogy a botrányok után hány vizsgálóbizottság ült össze, az mennyire volt működőképes (mert ugye ha fideszes többség van, és nem mennek el, mert fájna, ha kiderülne valami, akkor nem történik semmi. Nem mennek el, akkor határozatképtelen az ülés, nem kell Pintérnek és társainak felelni, és nem derül ki semmi a Pegazus ügyről sem.

2023. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17%

12


Akkor mond meg, hogy kire szavazzak. Gyurcsány nem, Orbán nem. Akkor?

2023. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
14%

13


Az probléma, hogyha Orbánék sivalkodása nélkül is az egész EU-t egy nagy átverésnek tartom?

2023. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#16: Én mondjam meg, hogy Te kire szavazz? Nem csodálkozom, hogy itt tartunk. Én évek óta kerülöm a populista lózungokat hangoztató pártokat és azokra szavazok akik legalább kicsiben csinálnak valamit. Ők az MKKP, igen, egy viccpárt. Láttam, hogyan vezette az országot az MSZP, láttam, hogyan vezeti az országot a FIDESZ, láttam, hogy a Momentumnak fontosabb volt megverni egy szavazáson a FIDESZ-t (olimpia népszavazás) mint megspórolni sokmilliárd forintot és látom, hogy hova vezetett a széljobber turbómagyarkodás a történelem során. Egyedül az MKKP az akit még nem láttam nagyban csinálni semmit, mert nem kaptak lehetőséget. De egyre inkább azt látom, hogy csinálnak valamit, ha kicsiben is, de valódi problémákkal foglalkoznak és nem politikai vagy ideológiai válaszokat akarnak adni szakmai kérdésekre. Amikor Kovács Gergőt megkérdezték az oltásokról, nem kezdte el kifejteni a saját véleményét. AZt mondta, hogy ez nem az Ő asztala, nyilván megvannak azok a szakemberek akiknek ebben a kérdésben mérvadó a véleménye, azokét fogja elfogadni, ha oda kerül, hogy releváns lesz ez a kérdés az Ő olvasatában. Egészen addig amíg, politikai és/vagy ideológiai válaszokat adunk, szakmai kérdésekre, részben az alapján, hogy mivel tudunk majd választást nyerni, nem fog itt megváltozni semmi sem. Egy ország rendes működéséhez nem politikusok kellenek hanem jó szakemberek akik értenek a saját szakterületükhöz és elfogadják a más szakterületen kiemelkedő szakemberek véleményét a más szakterületeken felmerülő kérdések kapcsán. Amíg ezt nem értitek meg addig hiába mondom, hogy szavazz erre vagy szavazz arra, mert amint meglátod négy évente a két asztalt amire egy narancssárga és egy piros tálba, friss, gőzölgő szart tettek, Te előveszed a kanalad és szaladsz lapátolni, ahelyett, hogy felrúgnád az asztalt a picsába és elgondolkodnál rajta, hogy lehet, hogy szart enni nem is olyan jó dolog.
2023. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
#17: Nem, egyáltalán nem probléma. Az a probléma, hogy ennek ellenére élvezed az előnyeit (már amennyi átjött a NER és FIDESZ lefölözése után), de közben meg köpködsz rájuk. Én már rég kirúgtam volna magunkat a tarka f457ba az összes ilyen szövetségből, aztán lehet turbómagyarkodni, önérzeteskedni, tiszteletért sipítozni meg beszólogatni mindenkinek úgy, hogy nincs EU-s pénz és a NATO sem áll ott a hátunk mögött megvédeni a seggünket.
2023. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

19


Meséld már el, hogy milyen előnyeit élvezem én az EU-nak?

2023. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!