Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nagy többsége...

A magyarok nagy többsége tényleg ezt elhiszi?

Figyelt kérdés
A háborúról a nyugat tehet, Oroszország ártatlan, a magyarok azért élnek mélyszegénységben, mert a brüsszeli szankciók rontják a forintot, bezzeg a kormány mindent megtesz a magyarokért. Kb ha társadalom hány százaléka ilyen menthetetlenül hülye?

2023. jún. 5. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb, mint 20%
20-40%
40-60%
60-80%
80-100%
39 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Na fideszes vagyok, a háborúról Putyin tehet, az inflációban közrejátszik a háború is nyilván de más is, nem kell lehülyézni senkit, ennyi, 😉
2023. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom én fideszes vagyok, nem szoktam lehülyézni az ellenzékből senkit , fordítva is így kellene lennie.
2023. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem hülyézek le senkit, de sajnos a kormány nagyon elszúrt sok intézkedést.



Ezt a fideszesek is beláthatnák, mivel sajnos itthon nagyon nagy arányban van infláció, a többi országhoz képest. Pedig ők is közel vannak Ukrajnához, lásd, Szlovákia, Lengyelország.

2023. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, azt mondják sokan hogy a csirke farhát plafon többet árt mint használ, nem tudom mi az igazság.
2023. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg hányan szavaztak a FIDESZ-re és megkapod a választ.
2023. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Ezt legalább 2)/3 elhiszi.

Éljen Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin.

2023. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Fideszesek alig 3 százaléka szerint, más kutatások is ilyen 5-10 százalék közti ingadozással mérik azt ,hogy szerintük Oroszország tehet a háborúról, a többi szerint EU, NATO, USA és Ukrajna hibája.
2023. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem kéne hülyének nézni senkit, de a kormány sajnos 13 éve nagyon dúrván hülyének nézi az embereket, számtalan dologban. Pl. rezsicsökkentés. Annál is hányan bevették, hogy a kormány majd a te két szép szemedért X összeget átvállal a te rezsiköltségedből, és nem hajtja be azt az összeget rajtad máshol. Mese habbal.
2023. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Nézzük :


"A háborúról a nyugat tehet, "


- [link] Hallgasd meg Putyin beszédét. Az USA atomháborúval fenyegetőzött, amikor csak Kubába akartak telepíteni tölteteket. Most a szomszédba akartak. Putyin nem lehet békében?



"Oroszország ártatlan"


- Kik is mészárolják a határokon túli kisebbséget tankokkal?


", a magyarok azért élnek mélyszegénységben, mert a brüsszeli szankciók rontják a forintot,"


-Sajnos ez igaz. Nem csak a szankciók. A TÉNYEK : [link]


"bezzeg a kormány "


-Még mindig megmarad a rezsicsökkentés, megmarad az SZJA visszatérítése a nagycsaládosoknak!

2023. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a magyar egy hihetetlenül buta, tanulatlan és agymosott nép.
2023. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!