Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nagy többsége...

A magyarok nagy többsége tényleg ezt elhiszi?

Figyelt kérdés
A háborúról a nyugat tehet, Oroszország ártatlan, a magyarok azért élnek mélyszegénységben, mert a brüsszeli szankciók rontják a forintot, bezzeg a kormány mindent megtesz a magyarokért. Kb ha társadalom hány százaléka ilyen menthetetlenül hülye?

2023. jún. 5. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%
#20 Róla biztos néztek, csak nem tőle, hanem a kormánypárti médiától.
2023. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%
Csak az egybites gondolkodók hiszik azt hogy ez vagy ennek az ellenkezője igaz!
2023. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos rengetegen, főleg fideszesek, én nekem minden fideszes ismerősöm vagy 30at ismerek mind oroszpárti, meg szinte sajnálják Oroszországot, amiért a gaz nyugat háborúba kényszerítik. Vicces számomra, elhiszik azt hogy biolaborok voltak Ukrajnában, Zelenszkij megölt 20 ezer orosz civilt. Hiába is próbáltam cáfolni, ők megmondták Putyinnak hisznek és kész ő hiteles forrás. Ha putyin mondta ,hogy biolaborok vannak Ukrajnában, nem lehetett oroszul beszélni stb stb.. akkor az úgy van.


Én nekem volt olyan ismerősöm akivel össze is vesztem, mondom figyelj már Te is gyerekes anya vagy, gondolj már bele mi lenne, ha neked is menekülnöd kéne az orosz bombák alól. Ő egyből, hát ez is a Zelenszkij hibája, meg a civilekért, tüntetniük kellett volna az ukrán nyelvtörvény miatt, ezért ők is megérdemlik.


Nekem mérnök legjobb barátom, az ukrán háború után költözött ki munka miatt megmondta, ő nem szeretne egy olyan országban élni, ahol ennyire oroszfanatizmus van, ennyire gyűlölet van az emberek lelkében.

2023. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!