Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi ez hogy nem lehet...

Most mi ez hogy nem lehet fémhulladékot és egyéb hulladékot vinni a méhtelepekre június 10-ől?

Figyelt kérdés

Pl az egyik méhtelep ezt a tájékoztatást adta: [link]


Akkor ezután a rossz mosógépet, nagyobb mennyiségű műanyag hulladékot és az egyéb hasonló dolgokat hova vigyem, az erdőbe??


2023. jún. 6. 06:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hulladekudvarba.
2023. jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Hulladékudvarba,vagyis add oda az államnak ingyen.
2023. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem voltam még hulladékudvarban, Ha mondjuk összegyűlik egy teherautónyi vas és egyéb hulladék akkor ezeket miként veszik át? Pl a fémhulladékért fizetnek, vagy még nekem kell fizetni hogy átvegyék..?
2023. jún. 6. 07:20
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Na, a Kolompáréknak is felkopik az álla. Ezek mindenkivel csak kib*szni tudnak. De sebaj, majd megválasztják megint!
2023. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

#4

Kolompár Dzsézönsztetem🤣🤣🤣

2023. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Asszem kevesebb aranyeső, több parasztfelkelés.
2023. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Hulladékudvarban való elhelyezésért Neked kell fizetni.


Legközelebb tessék az "x"- et jól atgondolni, és ne egyszeri tüske dijáért megtenni.


Remélem ez a kormányzati döntés segíteni fog majd

2023. jún. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj gyerekek, majd az erdőben otthagyva, vagy az út szélén kidobva jó lesz. Lényeg, hogy Mo. előre megy.
2023. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én nem rájuk szavaztam!


Akkor ezek szerint a környékbeli bokrok tövében már mindenféle fémhulladékot is meglehet majd találni..

Azokat eddig legalább a méhtelepre vitték, most majd landolnak ezek is az erdőkben..

2023. jún. 6. 07:34
 10/20 Pszichológus atya ***** válasza:
87%

A MOL lenyúlta a hulladékipar nagyját, a szemetedet is az ő koncessziójuk fogja elvinni július 1.-től, úgyhogy ha nagyon protestálni akarsz akkor a benzinkútra borítsd a szemeted, ne a természetbe - az erdő nem tett ellened semmit.

Egy vasudvar nyilván nem vesz már át elektronikai hulladékot amit nem tud továbbadni addig a határidőig. Ez egyébként nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem vihetsz fémhulladékot - sőt, pont az a kivétel. Ha elolvasod a szórólapot azon rajta van, hogy TELEPÜLÉSI fémhulladékot nem vihetsz, mert az más kategória. Ha lebontod a rossz mosógépet lemezre meg csavarokra akkor az már nem elektronikai hulladék és nem is háztartási készülék, hanem lemez meg csavar amit átvehet a vasudvar.

2023. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!