Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak miért érdeke szándéko...

Orbánnak miért érdeke szándékosan gerjeszteni a feszültséget Ukrajna és Oroszország között? (Oroszország pártján, EU-val, NATO-val szemben)

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

Tudatlan vagy barátom.

Orbán folyamatosan azt mondja, hogy békére van szükség. Aki nem ezt mondja, az hülye (Nyugat-Európa és Amerika)

2023. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10-es: lehet benne valami, de szerintem a Fidesz szavazókat annyira tudja befolyásolni Orbán, hogy ezt is kimagyarázná valamivel, hogy valaki más volt hibás, vagy az EU kényszerítette Putyint, hogy sokat számlázzon stb. Szerintem azt is kimagyárázná, ha az említett Szájerral lenne egy félreérthetetlen közös fotón.
2023. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Az ukránok közül csak a magyarok fontosak nekünk. Golyófogóként küldik őket a vágóhídra. 1 - fél óra a fronton és kampó, de kellenek valamiért. Lehet, hogy csak elintézik így a kissebbségi kérdést. 2-3 naponta fenyegetik Magyar o-t az ukránok megtámadással, mert nem küldünk nekik fegyvert. Románok, szlovákok is csepeg a nyáluk. Érdemes beszerezni egy plusz állampolgárságot. Az olasz jónak tűnik.
2023. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kretens ***** válasza:
Magyarország sok tudóst adott a világnak.Magyarország kis ország de a jelenlegi helyzetben nekem is kissé gyanús hogy ilyen bátran ilyen szembeszéllel is kitart a kormány az álláspontja mellett.Lehet hogy birtokában vagyunk a végitélet fegyverének?A mindent elnyelő szingularitásnak?Egyébként épp a jelenlegi idők azok amikor sok találmányt nagy pénz reményében bárhol is találják ki egyből ország világ előtt propagálják.Lehet hogy mi csendesen dolgozunk.Lehet hülyének nézni engem de annyira a pofájukba röhögünk mindenkinek és árral szemben úszunk hogy az már nagyon is gyanús.
2023. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#10 Ekkora hazugságot melyik könyvből olvastál? A német, az osztrák, a lengyel, a cseh, a szlovák és az akkori piaci árakhoz viszonyítva nagyon is jó szerződést kötöttünk. Csakhogy az általatok szentként kezelt mélyen (nem) tisztelt EU idióta külkereskedelmi szankciók tömegét vezette be az oroszokkal szemben, amin Kína és India keresheti magát degeszre. Európa pedig belegebed. Arról sem feledkezhetünk meg, hogy 2008-ban (Szent) Gyurcsány Ferenc és kormánya rengeteg polgári és katonai titkosszolgálati adatokat juttathatott el hazánkról az Oroszországi Föderáció mindenkori vezetésének, amikor az orosz titkosszolgálattal világíttatta át a magyar.
2023. júl. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én az oroszoknak drukkolok.

Zelenski rohadjon meg!

2023. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!