Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Ki lenne alkalmas...

Ellenzékiek! Ki lenne alkalmas miniszterelnöknek Orbán Viktor helyett?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 14:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
6%
Bárki, csak ne GYF köréből.
2023. jún. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
14%

Négy ember is eszembe jutott...


Dobrev és Toroczkai alkalmas lenne a feladatra, de nem lenne ideális, ha ők lennének azok.


Ungár Péter vagy Donáth Annát én el tudnám képzelni, de ők még fiatalok hozzá, Donáth-nak meg nincs akkora tapasztalata, Ungárnak sztem már van tapasztalata, de neki nincs ilyen ambiciója.


De a kérdés az, hogy ki lenne alkalmas Orbán helyett... szóval Fideszen belül? Szijjártó, Lázár vagy Novák Katalint is el tudtam volna képzelni, bár ő így kiesett, hogy Köztársasági elnök lett.


Akik meg kivonultak a pártpolitikából, Vona és Schiffer is alkalmasak lettek volna vagy lennének még mindig.

2023. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
23%
#32 Novàk? Semmit nem csinàlt az a nő, az égegyadta világon
2023. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
@33 Dehogynem, bűnözőket ereszt szabadon a börtönökből
2023. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudják, de azt tudják, hogy na, Orbán Viktor aztán biztosan nem... hány éve is miniszterelnök???

Ilyen "jól" tudják....🤣🤣

2023. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
76%
Soros György
2023. jún. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!