Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan kormánypárti politik...

Van olyan kormánypárti politikus hazánkban akit az ellenzék is elfogad, és szimpatikusnak talál? Azaz erkölcsileg is (nem lop csal és hazudik) elfogadható számára? Pokorni Zoltán talán ilyen ember?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, hülyének fognak nézni, de nekem Lázár János időnként ilyesmi. Nem mondanám húde szimpatikusnak, vagy erkölcs bajnoknak, de néhány nyilatkozata alapján egyenesebb és hitelesebb kép alakult ki bennem róla, még a szánalmas bécsi nógózónázással is.


A mandinerre írt múltkor egy önkritikusabb cikket valaki, de sajnos nem emlékszem, ki volt az. Ha ilyen hangok gyakran jönnének a Fideszből, én sokkal nyugodtabb lennék a jövőt illetően.

2023. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Rácz Zsófi önmagában szimpatikus volt, de azzal, hogy lemondott, végképp megpöckölte a fantáziámat.
2023. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

A szinpatikus kormánypárti politikus az egy nemlétező fogalom.

Aki ezt a fideszes (orbános) baromságot jónak tartja az mind idióta agyatlan, csak és kizárólag a zsebe érdekli, meglehet nézni hogy amióta a fidesz kormányoz azóta az összes fideszes politikus milliárdos lett.

2023. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Cser-Palkovics András
2023. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Pokorni meg Varga Mihály talán ilyenek. A vadászkastélyos Lézer Jani inkább a NER-lovagok megtestesítője.
2023. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A vadászkastélyos Lézer Jani inkább a NER-lovagok megtestesítője."


Hát, ebben is van valami. Mondom, hülyének fogtok nézni, én sem teljesen értem :)

2023. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Novák Katalin
2023. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Tarlós István, Pokorni Zoltán. Bár úgy tudom már egyikük se tagja a Fidesznek.

Tarlós soha nem is volt tag, Pokorni meg úgy tudom kilépett.

2023. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!