Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország (elmúlt)fekete 8...

Magyarország (elmúlt)fekete 8 évének sebei mikorra fognak begyógyulni?

Figyelt kérdés
Amikor a Fidesz átvette a hatalmat 2010 -ben, elég rossz pozícióból indult. Az előző kormány 8 éve alatt ugyanis tönkretette, kiárusította és eladósította az országot. 8 év sáskajárásból nyilván nehéz kijönni plusz mellé még jött a koronavírus meg a háborús infláció is. Ettől még a kérdés adott. A sebek mikorra fognak begyógyulni és mikor fogunk visszatérni a 98 és 2002 közötti felfelé ívelő pályához?

2023. jún. 17. 21:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudom, a munka nehéz és ekkora sebet pár év alatt nem lehet begyógyítani.


Viszont mégiscsak eltelt azóta 13 év.

2023. jún. 17. 21:16
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Az allamafossag nominalisan duplajara nott gdp aranyosan stagnal most minimalisan nott.


Nem tudom tonkretetel alatt mit ertesz de a kozlekedes kivetelevel szerintem minden allamo szolgaltatas szinvonala tovabb romlott.


Az orszag kiarusitasa tovabb folyik lasd koncessziok, kozvagyon alapitvanyokba mentese.


A helyzet csak roszabb lesz mivel egy viszonylag hosszu mestersegesen fenttartott vilaggazdasagi konjuktura vegehez ertunk es meg csak befele megyunk a recesszioba. Stagflacio szinte biztos a kozeljovoben.


Illetve a tarsadalmi sebeket csak tovabb noveli a pofatlan milliardokbol mukodo hazugsag propaganda.


Szerintem lassan sokan vissza sirjak a 2010 elotti idoket.

2023. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem azzal, hogy az elmúlt 13 évben tovább vágták ezeket a sebeket
2023. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!