Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak a Pride a legnagy...

A balosoknak a Pride a legnagyobb örömük az évben?

Figyelt kérdés
Akkora csinadrattát csinálnak az egészből és annyi pénzt nyomnak bele, mindenhonnan jönnek támogatók, hogy gondolom egész évben erre készülnek és itt igazán felszabadulnak, megmutatják a valódi arcukat.

2023. jún. 19. 11:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
24%
Valaki elárulná amúgy, hogy a Pride-nak mi értelme van?
2023. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%
Nemcsak, nekünk ilyen öröm kimenni Bécsbe úgy, hogy nem állitanak meg -normál esetben- a határon, vagy, hogy Bécsben úgy használjuk a mobilunkat, ahogy akarjuk, aztán az is öröm, hogy Európán belül ott és akkor dolgozunk, ahol és amikor akarunk és nem kell Orbánnak adót fizetnünk. De szintúgy öröm, hogy az eus tb-nek köszönhetően Bécsben is igénybevehetjük az ottani egészségügyet, mint, ahogy a gyerekeink is járhatnak Bécsbe, már általánostól, igy nekik biztositva van a külföldi élet. Sok, sok örömünk van, bár ezt nem feltétlen Magyarországon kell keresnünk.
2023. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Nekem inkább az a furcsa, hogy a többieknek a Pride a legnagyobb bánata, miközben romokban hever az ország.
2023. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
10%

3

..mondá dobrev, és lemászott az uborkafáról🤣

2023. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
83%

Ami itthon van Pride köze nincs a bécsi, Barceloniai berlini vagy a dublini Pride-hoz csak első körben jelezném... :) Ami itthon van, kb arról szól, hogy jussunk el A-ból B-be hallgassuk meg a felszólalókat aztán csá este tali, ami itthon van egy igaz tüntetős vonulós feelingje van még, a bécsi, muncheni, barceloniai igazi buli felszabadult érzés nincs meg, legalább is én nem éreztem, de hisz érthető itt keleten más a mentalitás még a melegeknél is.


Nem készül senki egész évben erre, senki nem mantrázza karácsonykor a vacsora előtt, hogy mikor lesz már újra pride... ezt egy bulinak fogják fel az emberek, jól érzik magukat, haverokkal, családdal kimennek és ennyi, ahogy a jobberek sem készülnek egész évben a tél végi kitörésnapi Pride-ra, legalább is gondolom, elmennek túráznak a friss levegőn a barátokkal, családdal, aztán este tali náluk is.

2023. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
74%
Az uborkafa legalább otthon van és nem kerül 5x annyiba, mint tavaly.
2023. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%
Minden prideról szóló kérdést eddig az agyament jobberwk írták ki. 🤣🤣😂
2023. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, én eddig főleg jobboldaliakat hallottam a Pride-ról beszélni. Nem baj ez, jó az ingyenreklám :D gondolom titokban mind odavágynak :D
2023. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
15%

8

Hányni🤣

2023. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
82%
#9 Valszeg lesz az is, mert ezek a trògerek már reggel hatkor veszik a tüskét a dohányboltban. Ott dolgozom, látom őket. 🤣😂
2023. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!