Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hetero balosoknak miért...

A hetero balosoknak miért érdeke olyan (meleg) ideológiát támogatni,ami ellenkezik a nemi beállítottságukkal?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 02:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem ideologiat tamogatok, hanem nem akarom megszabni neki, hogy milyen iranyultsagu legyen vagy lehet. Egyebkent sem ellenkezik a nemi beallitottsagommal, hiszen nekem tokmindegy, hogy o kihez vonzodik vagy kihez nem, ez nem az en dolgom.


Te miert erzed ugy, hogy aki nem ugyanaz irant vonzodik mint te, az ellenkezik veled vagy a nemi beallitottsagoddal?

2023. máj. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jól megkerülted a kérdést!

Te ne találgassál nekem! Honnan todod,hogy mit érzek!

Lehet hogy látens meleg vagy!

2023. máj. 5. 02:32
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
"Izrael tanítója vagy és nem érted ezeket?"
2023. máj. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
A homo jobbosoknak miért érdeke olyan (heteró) ideológiát támogatni,ami ellenkezik a nemi beállítottságukkal? :)
2023. máj. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Simán csak küzdenek a náci örület ellen ami az országban folyik.
2023. máj. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Mert az én nemi identitásomat nem sérti az ha más meleg vagy bisex.


Ez csak a fostos, gyerekes jobboldaliak hatalmas félelme, hogy ők kevésbé lesznek férfiak ha van 3 meleg a városban. Ti nem vagytok biztosak magatokban, ezért üldöztök mindent tűzzel vassal a fidesz nevében.

2023. máj. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Látens meleg vagyok, hetero kapcsolatban, rám lehet lőni, de azt gusztustalannak tartom, hogy valakinek a szexualitásából, a magánéletéből csinál a politika politikát, vagy abból, hogy ki milyen bugyit hord, gyerekvédelem cimén, miközben ugyanezeket a gyerekeket könnygázzal veri a karhatalom, ha beteg lesz ugyanez a gyerek, akkor jobb, ha felhagy minden reménnyel, ne adj Isten, valamilyen más jellegű problémája van, akkor meg csak saját magára számithat. Az a legnagyobb bajom azzal, amit a politika csinál, akár vagyok látens meleg, akár nem, hogy a szexualitást tolja maga előtt a valdói problémák elferditésére.
2023. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Heteró vagyok, boldog házasságban élek és mégis támogatom a melegek teljes jogegyenlőségét, házasságát.


Több okból:

-vannak meleg ismerőseim, pont ugyanolyan emberek, mint a heterók

-két pici gyermekem van, ha egy nap valamelyik véletlen rájönne, hogy a saját neméhez vonzódik (a lakosság 5%-a nem heteró, tehát ennyi esélye van erre bármelyik szülőknek), szeretném, hogy ugyanúgy boldog élete lehessen

-attól, ha a melegek is házasodhatnának, az én életem nem lenne sem jobb, sem rosszabb. Ellenben az ő életük boldogabb lehetne, nekem pedig nincs okom azt kívánni, hogy nekik rossz legyen.

2023. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

"Jól megkerülted a kérdést!"


Nem kerülte meg a kérdést, azt mondta, hogy a kérdés rossz. Azt mondta, hogy az ideológia nem ütközik a szexuális irányultságával.

2023. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is heteró, nős férfi vagyok. Semmi problémám a melegekkel, és azt gondolom, alapvetően mindenkit megillet a boldog élet joga, és ehhez hozzátartozik az is, hogy azzal tudjon együtt lenni, akivel akar.

És igen, ahogy írták fentebb, előfordulhat, hogy egy napon a fiam is azzal áll elém, hogy ő meleg, én pedig azt szeretném, hogy ő is boldogan éljen.

2023. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!