Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy az EU...

Mit szólsz ahhoz, hogy az EU számvevőszéke szerint az EU el van maradva? (És csak Magyarország halad megfelelően?)

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 19. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Mndig is tudtam, hogy Magyarország előre megy, nem hátra.
Biztos az EU számvevők is túl sok M1-et néztek.
11 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Akkugyártás terén....


2 megjegyzés,

a; kérdés félrevezwtő

b; nem ugy volt hogy a 444 nem hiteles hirforras?

2023. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: más forrás is lehozta, csak nektek egybites libsiknek akartam kedvezni, hogy örüljetek. Mégis mi a félrevezető?
2023. jún. 19. 20:04
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanis lényeges informáciot hagytal ki a kerdesedbol.
2023. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

"Mégis mi a félrevezető?"


Mondjuk az, hogy a lényeget kihagytad: akkugyártás terén. Azt nem is értem hogy jön ehhez Magyarország, hiszen mi semennyi akkut nem gyártunk, csak a gyárakat telepítik ide.

2023. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Idézet a cikkből:


„Nem szabad hagyni, hogy az Unió ugyanolyan függő helyzetbe kerüljön az akkumulátorok kapcsán, mint annak idején a földgáz tekintetében, hiszen ez gazdasági önállóságát veszélyeztetné.


Erre a magyar kormány mit csinál?

Kínai akkugyáraknak adja el az országot, ezzel rontva az EU helyzetét.


Ehhez csak gratulálni tudok.

2023. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Tenyleg erosen csokken a szinvonal a kormanyparti propagandistak kozott is. Eddig legalabb egy cikk cimet kepesek voltak elolvasni es legalabb nagyjabol ertelmezni, ezeknek az ujabb propagandistaknak mar ez is megugorhatatlan magassagnak tunik.
2023. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5: Ennyire nem lehetsz buta. Ha az EU-ban gyártjuk az akkumulátorokat, nem szorulunk rá a kínai importra. Amúgy nem csak kínai tulajdonban vannak a magyarországi akkugyárak.
2023. jún. 19. 21:00
 8/21 A kérdező kommentje:
4: Húha, szerinted a magyarországi akkugyárakban gyártott akku melyik országban kerül forgalomba? Melyik ország GDP-jébe számít? Hol generál adóbevételeket? Az EU-n belül vagy kívül keletkezik? Ennyire nincsenek meg ae alapok? Ajjaj.
2023. jún. 19. 21:09
 9/21 A kérdező kommentje:
4: OK, én nem autistáknak írtam, hanem értelmes embereknek, akik legalább el tudják olvasni a kérdés témaköret.
2023. jún. 19. 21:12
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
#9 Ha értelmes embereknek írtál volna nem Fidesz propagandaként teszed fel a kérdést.
2023. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!