Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglátásom szerint sokan nem...

Meglátásom szerint sokan nem így gondolják. Szerintem nagyon jól csinálja a dolgokat a miniszter úr. Miért szidják?

Figyelt kérdés
Nagyon jó az orbán viktor

2023. jún. 21. 05:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

10:27 ütődött anyukádnak a vérfertőzésben született hitvány, hazug, korrupt, propagandista kisfia.

A 7 milliós többség nem ilyen ,igaz ebben a gyerekek is benne vannak, de nem hülyék ők sem 😉.

2023. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

Troll kérdés, de ezt félre téve van benne igazság (mielőtt lepontozol olvass tovább, ellenzéki vagyok...)



Önmagában a fidesz nem maga a sátán és Orbán se az. Egyszerűen csak tejhatalmuk van 13 éve és azt hiszik, hogy minden amit csinálnak az úgy jó és amennyit lopnak azzal sincs nagy baj, hiszen semmi következménye nincs a dolgoknak, bármit is megszavazhatnak/csinálhatnak. A propaganda is azért tudott így kiépülni, hiszen mégis mi tartaná vissza őket? Erre a sok elvesztett peren kívül (ami alig kerül valamibe nekik) remek példa a "köz tévé", ahol elég 5(!!!!!) perc négy évente az ellenzéknek:DDD normális országban csak ezért lekellene mondania a kormánynak, mert ez egy gusztustalanul diktatórikus dolog vagy legalább sz*rrá büntetnék vagy a parlament kikényszerítené a változást azzal, hogy nem szavaz meg az ellenzék semmit ameddig ezen nincs változtatva. De itthon egyik se opció...


De a rossz dolgok után legyen valami jó is... Pl a gyár az teljesen jó dolog, hogy hozzák, nagyon nagy a munkanélküliség abban a megyében és ezen közép távon csak ilyesmi tud segíteni, egyszerűen nem lehet mást tenni. Persze a körülmények ahogyan ezt intézik az kérdéses, de itt jön ki az, hogy nincs semminek következménye. Jót szeretnének csinálni csak sz*rul kivitelezve, normális esetben ilyenkor lenne következménye ennek és változtatnának sok mindenen, de hát ugye azt csinálnak amit akarnak... De rengeteg ilyen más döntése volt a fidesznek ahol érződik, hogy jót akarnak, de az elszabadult korrupció és/vagy a következmény nélküliség miatt az a jó dolog csak félig lesz jó.



Tehát arra szeretnék célozni, hogy a fidesz nem direkt olyan amilyen, mint ahogy az ellenzék sem azon dolgozik, hogy direkt tönkre tegye az országot... Egyszerűen csak ilyen az, mikor nincs semminek következménye és bármit is megszavazhatsz. Konkrétan diktatórikusan uralkodnak 2010 óta olyan értelemben, hogy teljesen értelmét vesztette a parlament, hiszen azt csinálnak amit szeretnének. Nyílván ilyen esetben a legjobb párt is fog hibázni és elindul egy rossz irányba, ez egy teljesen természetes folyamat.

Igen, ettől még a fidesz nagyon rossz nekünk jelenleg és a 2/3 megdömtése fontos lenne.

2023. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A viktor úrra vonatkozik a kérdés ö a miszinter
2023. jún. 21. 19:42
 14/21 A kérdező kommentje:
Jól csinálja nagyon amit csinál az elnök úr a meglátásom szerint.
2023. jún. 21. 20:30
 15/21 A kérdező kommentje:
Miért kell szidni én nem értem nem sok ilyen van mint a miniszter ùr, inkább örülni kellene neki hogy ilyen jól tudja a dolgokat csinálni
2023. jún. 21. 20:32
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

"10:27 ütődött anyukádnak a vérfertőzésben született hitvány, hazug, korrupt, propagandista kisfia.


A 7 milliós többség nem ilyen ,igaz ebben a gyerekek is benne vannak, de nem hülyék ők sem 😉."


Te hogy merészeled az én édesanyámat szidni te kocskos féreg? Hogy mered őt ütődöttnek hívni? Ha a kommentemmel van bajod, akkor írj érdemi kritikát, de azt sem írtál, helyette anyáztál is egy jót. Ez lenne a balliberális szellemi fölény? Az anyázás a balos szellemi fölény?


Édesanyám nem ütődött, és én sem, a családomban 4 főből 3 diplomás, jómagam pedig egyetemre járok, szóval én is annak készülök, ennyit arról, hopgy hülye vagyok. Ja és édesanyám sem ütődött. És milyen vérfertőzésről beszélsz te kis szaros? Hogy jön a vérfertőzés? A kommented mekkora szellemi pöcegödör szerinted?


4 fős (közeli család) családban 3 diplomás és egy egyetemista, de azért ütődöttnek hívja az édesanyámat, aki vérfertőzéssel szült engem, ez lenne a balos szellemi fölény? Ez egy szánalmas métely.

2023. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sokan nem tisztelik egymást meg az elnök úrat sem…adjatok inkább halat az istennek hogy van mert nelkule mi lenne ki csinálnáaz ország dolgait?èrtsétek meg hogy ö értunk dolgozik l, vállal ennyi szenvedést hogy szidhatjátok egyáltalán
2023. jún. 21. 22:47
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

22:31 ki az aki nem a kérdésre válaszolt, hanem velem kezdett el személyeskedni, belém kötött?

Legközelebb a kérdező kérdésére válszolj és ne nekem ugass.

A mocskos féreg, akit emlegetsz, nem én vagyok kettőnk közül, egyébként nem tartozol azok közé, akik érnek nekem annyit, hogy adok a véleményükre 😉!

Hol szidtam anyukádat? A kisfiáról volt szó. Na kb ennyit ér a sok diplomátok nulla értelem és nulla becsület mellett.

Az ilyen "értelmiségiek" demokráciában börtönben vannak.

Veled ellentétben nem hiszem magamról, hogy szellemi fölényem van másokkal szemben, de te is csak hiszed, hogy fölényben vagy azokkal szemben, akik látják, milyen hitvány a politikai elit, a balos épp úgy, mint a jobbos, ezért nem megy el szavazni annak a 7 milliónak jó része, de egyszer el fog fogyni a türelmük és akkor nem csak a politikai vezetők kapják meg a méltó büntetésüket, hanem a hozzád hasonlók is, akik nyomják a hazugságokat, elferdített fél igazságokat.

2023. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elönk úr? Király az, nem elnök úr.
2023. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 qkker1 ***** válasza:

Kérdező:


most miniszter vagy elnök vagy esetleg miniszterelnök?

2023. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!