Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van hogy a liberálisokna...

Miért van hogy a liberálisoknak nem tetszik egyik Magyar sport siker se?(lehet tetszik nekik de én úgy veszem észre h nem.)

Figyelt kérdés
Nem vagyok Fideszes!Csak nem értem.. Magyar válogatott megverte Litvániát és egyből röhögtek.Amikor megvertük az Angolokat akkor azt se tetszett nekik, miért?

2023. jún. 24. 02:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A Fidesz csinált politikát belőle, nem a "liberálisok".
2023. jún. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok liberális (jelentsen ez a te szótárában bármit is), de nekem az a problémám ezzel, hogy sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítunk ezeknek a sikereknek, mint kéne.

Attól mert az utóbbi pár évben jobban teljesítenek a sportolóink (nem mi mindannyian, csak ők), nem lesz több fizetése a tanároknak, nem lesz kevesebb éhes gyerek. Ez egy presztízs kérdés és én sz*rok erre a magánéletemben is.

Félre értés ne essen én is fogyasztok sport közvetítést, de ott túlnyomórészt a szponzorok finanszírozzák a sportolót/csapatot. Nem gondolnám, hogy egy államnak és állami cégeknek erre kéne költeni az én adóforintjaimat. Ennyi.

2023. jún. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. a focit sose szerettem, nem is nézem, tökmindegy ki van hatalmon. Ellentétben pl. a vizilabdával, vagy a kézilabdával, azokat szeretem, szintén függetlenül attól, melyik párt van hatalmon.
2023. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fsms ***** válasza:
100%

Ezt miből szűrted le? Ez a kijelentés így nem igaz. Biztosan találsz a fideszesek között is sokakat , akiknek a napi gondjai nagyobbak, mint h ezzel foglalkozzon.

Tudod sokakat zavar, h a gyereknek nincs tanára, zárnak be a kórházi osztályok, orvosi ellátásra gyakran több mint félévet kell várni, jelentősen romlott az ország életszínvonala, kilátások még rosszabbak.

A fentiek fényében miért kell örülni annak, h legyőzték a világranglista 146. helyén álló csapatot. Elméletileg 10.000.000 milliós havi fizetést kapó aranylábú játékosoknak ez csak egy rutin feladat.

A világbajnokságra legutóbb a rendszerváltás előtt jutott ki a válogatott.

2023. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Az ország költségvetésében hatalmas hiányok vannak, de azért a FideSS szükségét érzi hogy az értelmezhetetlen, színvonaltalan magyar fociba csitrilliárdokat öntsenek. Ez így nem visszás?
2023. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Alex Fly ***** válasza:
75%

Azért, mert ez nem igaz. Elismerem és értékelem a magyar sportolók eredményeit -pl. Vas Kata Blanka és Valter Attila szó szerint történelmet csinál itt az orrunk előtt.

Na jó, a focit mondjuk magasról leszarom...

2023. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Ennek az egèsznek ott van az alapja, hogy a fideszesek mindemt ami nemzeti önkènyesen kisajàtìtottàk. (Na jò, nem mindent. Jòzaef Attilàra pèldàul nem tartanak igènyt.)


Magyaràn amikor ők magyar sikerekről ès nemzetrōl beszèlnek akkor hàrom milliò emberről beszèlnek. "Nem lehet a haza ellenzèkben." Ugye. Az ellenzèkiek ott hibàztak hogy ezt hagytàk. Pedig a fideszesnek annyi joga van felvenni a kokàrdàt, mint anno a munkàsőröknek lett volna. Èn azèrt is felszoktam venni. Hogy megmutassam: "nem csak a szemetek tudnak magyarul."

2023. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert itt stadionokra költik a pénzt az oktatásügy, egészségügy meg a szociális ellátások helyett, de közben a magyar foci a véka segge alatt van. Ellenben ott van Horvátország, amelyik egy liberális jogállam, EU és NATO tag lett, és felállt a pusztító szerb háborúból, tehát k*urvára nem sportokat költöttek, mégis a fociválogatottuk világbajnokságon indul
2023. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8/8

Utalom a Fideszt viszont ha sportol a gyerek van az sokkal kevesebb gondja lesz es nem kell annyiszor korhazba mennie:/ Azert kerdeztem h Libsik idegesek legyenek.. Minden ami Magyar siker nekik az nem jó. Tönkre baszták azt szót hogy liberalizmus..

2023. szept. 4. 00:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt a fidesz baszta tönkre, amiért az m1-en folyamatosan minket ostoroznak
2023. szept. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!