Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi vagyok akkor, ha sem a...

Mi vagyok akkor, ha sem a liberálisok kritikátlan idegenimádata, sem a mélymagyarok kritikátlan magyarimádata nem tetszik?

Figyelt kérdés
Egyik sem jön be. Átlagembernek tartom magam, de szerintem ez így túl kommersz kifejezés.
2015. nov. 13. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Értelmiségi :P
2015. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Gondolkodó ember, aki nem szereti a szélsőségeket. Esetleg még objektívan meg is hallgatja mindkét oldal érveit és ideológiától függetlenül beépíti a saját eszmerendszerébe ha azt arra érdemesnek ítéli. Ez egyébként sok kétbites agyú vitatkozni szerető idiótát gyakran összezavar, mert ők csak a fekete-fehér színeket látják.
2015. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Nyilván roma
2015. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3 na az ilyen kétbites agyúakra gondoltam konkrétan, lesznek még páran attól tartok, ebben a topikban sokan vannak :)
2015. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha roma lennék, akkor vagy nem foglalkoznék politikával vagy liberális lennék, nem?
2015. nov. 13. 17:28
 6/18 anonim ***** válasza:

Hármasnak csak annyit látott a mondatból, hogy

"????? ???? ? ?? ????????? ??? a mélymagyarok kritikátlan magyarimádata nem tetszik?"

A kétbitekről azt fontos tudni, hogy a bonyolultabb mondatokból csak az általuk sértőnek vélt dolgokat tudják feldolgozni.

2015. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok ezzel. De akkor végül is mi mik is vagyunk? Én nem vagyok sem jobb sem baloldali, nincsen pártállásom. Az ilyeneket hogy nevezik az egybitesek meg a több bitesek?
2015. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez nem definiál semmit. A mélymagyarok is szélsőség és a mélyliberálisok is.
2015. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ember vagy
2015. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Vagyunk így egypáran.

Nekem nem jön be az a tarsolylemezes, árpádsávos szubkultúra.


De, ezt a manapság szintén trendi, borzalmas liberalista ideológia sem szimpatikus, nagyon nem.


A liberalizmus megjelenése a civilizációk hanyatlásának és közeli pusztulásának egyik elsődleges jele.

Az alapvető természeti törvényektől elrugaszkodott,természetes gyökereitől elszakított ember kitalációja, ami végül elkerülhetetlenül társadalmi elgyengüléshez, elfogyáshoz, végül összeomláshoz vezet.

2015. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!