Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy az ukrán...

Hogy lehet az, hogy az ukrán párti baloldal egyik nap hirteklen már egy orosznak (Prigozsin) szurkol ?

Figyelt kérdés
De valahogy soha nem tudja ki mellé kell állni,mert az az orosz pont bukott egy nagyot
2023. jún. 25. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Hogy tessék?

Inkább annak örülnek, hogy orosz belviszály van és ez lehetőleg minél inkább húzódjon el.

2023. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Hogy lehet az, hogy az ukrán párti baloldal egyik nap hirteklen már egy orosznak (Prigozsin) szurkol ?


Azért támogatja a baloldal mert Putyin hadereje már odesszát löveti a román határ mellett, mindjárt vége a háborúnak kedves kérdező. Már csak az ország fele van ukrán kézen.

Ugye múlt héten volt a jaltai csata ahol meghalt 8700 ukrán katona, elveszett 47 harci repülőgép. Ez olyan veszteség amiből nem lehet talpra állni. Muszáj volt támogatni a baloldalnak a lázadó erőket mert a kárpátalja következik odessza eleste után.

2023. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Én ellenzékiként drukkoltam Prigozsinnak. Mert azt reméltem ezzel a kis akciójával majd kirobbant egy szaftos kis polgárháborút. Ami még a mostani állapotnál is jobban legyengítette volna az oroszokat. Ezzel pedig hamarabb véget érhetett volna az ukránok elleni háború. Sajnos nem így lett, a mozi is elmaradt. Ettől függetlenül szépen beégették magukat tegnap is, ha az elmúlt másfél év nem lett volna elég.
2023. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
39%
jó lenne egyszer az életben bizonyítékot látni azt agymenésetekre.rajta,jöhet.
2023. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Szurkolni? Legfeljebb azért, hogy minél többet bukjon mindkét fél.

Egész nap jót röhögtünk, hogy mekkora bohócot csináltak magukból.

2023. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Mert minden egyes napi orosz belviszály amíg nincs öldöklés az ukránoknál napi ezrek életét menti meg!


Én életpárti vagyok!

2023. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"ukrán párti baloldal"

politikai beállítottság nélkül támadtak meg egy független országot az oroszok.

2023. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%

Nem az ukrán párti baloldal tette fel az országot egy olyan "nagyhatalomnak" ahová bárki bevonulhat egy hadsereggel és bárki megúszhat egy puccskisérletet.


Kicsit fura, hogy egy ennyire gyenge és zsarolható tömeggyilkost istenit a hazai magyarság.

2023. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Mert ha prigozsin oroszországban harcol az orosz katonákkal, addig se az ukránok és a sorozott orosz fiatalok halnak meg.


De ehhez szerintem 5 iq is elég, hogy megértsd.

2023. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

én azt nem értem hogy hogy lehet az oroszoknak szurkolni magyarként?

ez valami stockholm szindróma nálatok?

bő fél évszázadon keresztül sanyargattak minket többek között ezért is vagyunk minden téren lemaradva majdnem minden szomszédunktól...

ti meg tapsikoltok nekik, hát gratulálok

2023. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!