Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "A magyar nemzeti jövedelem...

"A magyar nemzeti jövedelem 18% -át viszi el az UNIO! Csak 2% amit vissza kapunk! "Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

FB-én olvastam egy linkben és nagyon elgondolkodtatott.


"És arról se beszélnek mennyi a tagsági díj félévente..erről is csak Toroczkai beszélt...utána lehet nézni..

Elvették mindenünket és még mi fizetünk nekik.."


" [link]


Hatalmas ráfizetés az EU? Emiatt megyünk csődbe? Ezért van infláció?



2023. jún. 26. 12:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Annál többet elvisz. Gyakorlatilag a szemünk is kilopják. Unió nélkül a Kánaán lennénk.
2023. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Drábik...
2023. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Hát hogyne, véletlen sem Orbán meg a minden után is fizetendő 13, 20, 27 meg Isten tudja hány százalék adó.😂😂
2023. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
BÁR IGAZ LENNE! Mert akkor mi lennénk a leggazdagabbak.
2023. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Az angolok is igy kezdték, ugyanezzel a szöveggel, aztán most megy a kampány, hogy visszakönyörögjék magukat.


Lépjetek ki, hajrá, én támogatlak titeket :)

2023. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
2023. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Baromság. Akkora csúsztatás, amit nem lehet másnak nevezni, mint szándékos hazugságnak.

Kb a három-négyszeresét kapjuk vissza a befizetésnek.

2023. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
5! Hát én nem örülnék neki. Ebben a pöcegödörben egy jó van, hogy könnyen ott tudtam hagyni. Ha nem lennénk tagok sokkal nehezebb lenne a dolog.
2023. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
8, ebben az esetben majd meg kell állapodni egy erdélyi magyar lánnyal, akit elveszel szépen feleségül eus zöldkártyáért, problem solved.
2023. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy orbáni "igazság". A valóság az, hogy eddig (2004) óta vastagon sokkal többet kaptunk, mint amit befizettünk. Most azonban egy ideje az Unió megtagadja a megállapított összeg kifizetését, tehát nem két %-ot hanem semmit se ad (az lehet, hogy ez a 2% még a tavalyi év eleje, mikor még kaptunk).

A helyzet az, ha valaki egy szervezet tagja, akkor egyfelől aláír egy szerződést, amelyben a kötelezettségei és jogai vannak. A kötelezettség a tagdíj, továbbá a szervezet érdekeinek (csoportérdek) képviselete. A tagdíjat fizetjük, a szervezet minden szabályának ellene megyünk. Mert Orbánnak teljesítenie kéne, hogy nem diktátor, hanem államfő. Nem vétóz, hanem tárgyal (érvel). Orbán nem tárgyal, szembe megy, mindent tagad, amire kötelezettséget vállalt. Évek óta szólnak neki, hogy ebből baj lesz. Két éve konkrétan szóltak, ha még tovább se tesz eleget, nincs pénz. Aláírtak egy új szerződést 8egy rakás engedménnyel az Unió részéről). Ebből lényegében semmit se teljesített. Amit az Unió próbált az országnak adni (és nem neki, hogy ellophassa), azt új önkényes törvénnyel elvette. Semmi esély,, hogy ez az ember megváltozzék, tehát pénz se jön addig, míg kormányfő. Már nagyjából két ezer milliárd forintnak kellett volna érkeznie. Nem fog.

2023. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!