Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted nőttek vagy csökkent...

Szerinted nőttek vagy csökkentek az árak az utóbbi hónapban?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 17:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

Mondtam en olyat hogy nincs inflacio? Vagy hogy nem dragult duplajara a tejfol? Mutasd hol irtam ilyet.


En csak ravilagitottam arra a tenyre hogy az emberek tobbsegenek fogalma sincs az inflacio valodi jelenteserol. Az nem inflacio ha ugyanaz a termek ket boltban eltero aron megy. Epp ezert nem is igy szamitjak azt. Attol mert van 1300ert is kenyer es lehet 700ert is kapni nem jelenti azt hogy tavalyhoz kepest akkor az 1300asat vesszuk figyelembe.


Ahogy az sem korrekt ha 1000ftos burgonyara mondjuk hogy megduplazodott az ara amikor 400ft lesz holnaputantol. Biztos lesz valamelyik coopban 1000ert de ettol meg ha ahhoz viszonyitjuk akkor ugyanolyan inkorrekt adatot kapunk mint ha a 400zal szamolunk.


De neked hiaba magyarazom, te 10sort nem tudtal ertelmezni te funkcionalis analfabeta.. talan diakkent nem ment az ertoolvasas?

2023. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Magadat minősitetted 21-es.

A legolcsóbb áru terméket vedd figyelembe ha ennyire agyas vagy ami tavaly x forint volt az ma a duplája vagy több.

Mindenre igaz ez akárhogy is fényezed a sz.art.

2023. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kettonk kozul te vagy az agyamputalt akinek fogalma sincs az inflaciorol.


En nem allitottam hogy nincs es azt sem hogy egyes termekek ara nem duplazodott.


Probald meg ertelmezni amit leirtam. Bar ketlem hogy menne.

2023. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egyes termékek?

Minden dupla van ami tripla árban van mint egy éve.

Mosdatjátok ezt a korrupt kormányt…..

2023. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A kosarak még mindig tele vannak pakolva, szóval az emberek amíg olyan igénytelenek, hogy a pénzük nagy részét elkajálják meg elvásárolják háztartási dolgokra, ahelyett, hogy valami kreatív dolgot vásárolnának belőle, addig maradnak a magas árak.
2023. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Akiket nem látsz a többség nem vásárolgat, éheznek nyomorognak tudod azok nem járnak plázákba, örülnek ha kenyeret tudnak venni.

Fel kellene végre ébredni fidesz szavazók mielőtt tényleg befigyel az államcsőd.

Amikor már a lakosság megtakarításait sarcolja egy kormány az az államcsőd előazobája.

2023. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!