Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A dollárbaloldal a guruló...

A dollárbaloldal a guruló dollárok miatt fog vesziteni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 10:50
1 2 3
 21/30 hypno ***** válasza:
87%

#11


13 éve van hatalmon a tolvaj jobbolsi banda, de te meg a kérdező még mindíg annyira bizonytalanok vagytok magatokban, hogy megerősítést vártok, hogy jól döntöttetek-e, amikor hatalomban tartjátok azokat akik a szemeteket is kilopják.


És az ad megerősítést, hogy nekem más a véleményem, mint a tiétek.


Ez annyira szánalmas.


De azért csak hogy tudd...te most jutalmul kapod az inflációt meg az összes szemétséget a kormánytól, amit mi többiek kib.szásból.

2023. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
51%

20# as.

Ezek legalább érvek, amik egyébként egy szűk réteg esetén szerintem is belejátszanak a dolgokba.

A kettőnk gondolkodása között ott van a nagy különbség, hogy ennyi embert ennyi cikluson keresztül nem lehet pusztán ezzel megvezetni.

Én a környezetemben és a saját életemben is azt látom, hogy az elmúlt 10 évben jelentősen nőtt az életszínvonalunk, de ha te nem így látod, én elfogadom.

Én a Gyurcsány korszakban láttam a kilátástalanságot....

2023. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
21# köszönöm. Ismét megerősítetted a meggyőződésemet 👍👍👍
2023. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 hypno ***** válasza:
95%

#23


Helyes. Csak magabiztosan.

Igaz a pénzed 20 %-kal kevesebbet ér mint egy évvel ezelőtt, de ez a te jutalmad.

2023. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%

"18# tényleg fiatal vagy, vagy jatszod a hülyét."


Az oké, de a kérdésimre ettől független nem válaszoltál. Kaptam egy "Gyurcsány jobb volt?-ot" igazából. De akkor már...


4. A Fidesz 12 éve van tejhatalmon. Arra azért még emlékszem, hogy 2010 egyik sarok-kampányígérete az volt, hogy Feri márpedig el lesz számoltatva. Kérdezem én, miért nem történt meg? 4-es metró botrány, miért nincs senki börtönben?

2023. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
40%

24# gondolod te.

Egyrészt több mint a fele inflációt kapásból ellensúlyoztam befektetéssel.

És az utóbbi 2 évben családi szinten 25 százalékkal nőtt a jövedelemünk.

A magas infláció mellett sem élünk rosszabbul, sőt...

2023. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 hypno ***** válasza:
41%

#26


Hát persze. Én készséggel elhiszem neked, csak te is hidd el amikor én hazudok.

2023. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
40%

27# ha te csak abból tudsz kiindulni, hogy amit az imént leírtam, az hazugság, akkor azzal nem tudok mit kezdeni...de nem is akarok.

Higgy, amít jónak látsz, én meg csinálom, amít jónak látok.

A befektetéseink elsősorban a jövedelmi viszonyaink miatti az utóbbi években (3-4), no meg az előrelátó gondolkodásunknak köszönhetően 12 millióról 22 millióra nőttek. Ez szerintem még bőven az információ fölött van. És közben házat újitottunk fel, vásárolni tudunk, de csak óvatosan. Pl a jelenleg 4 milliós autómat NEM cseréltem le direkt egy 10 milliósra, csak mert...

2023. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 hypno ***** válasza:
41%

#28


Miért gondolod, hogy magyarázkodnod kell? Nem kell magyarázkodnod.

Te vagy a messziről jött ember...

2023. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
33%
29# ja, te meg a még messzebbről jött ember...🤣🤣
2023. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!