Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oktatás, az egészségügy...

Az oktatás, az egészségügy után, már a honvédség is összeomlik ebben az országban? Tényleg semmi sem működik?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 10:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
36%

ja, hogy tiszt :D

jó akkor az analógia kedvéért legyen a portások csoportvezetője

2023. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Most szólj hozzá, 20 évig volt a portások csoportvezetője ez az ismeretlen senki, aki arra is képes volt, hogy ilyen senkiként iraki missziót teljesitsen. Ennyi erővel én is mehetnék honvédként bárhova és semmit sem kéne csinálnom érte.
2023. jún. 29. 13:53
 23/31 anonim ***** válasza:
37%
Ebben az országban csak a nyuggerek vannak biztonságban, mindenki mást csak szopatnak.
2023. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
46%

"Ennyi erővel én is mehetnék honvédként bárhova és semmit sem kéne csinálnom érte."


Nekem is van egy ismerősöm, csak egy lakatos papírja volt, és elment katonának. Érettségije se volt. Aztán ment koszovóba, afganisztánba, irakba ő is.

Szóval igen, kb te is mehetsz. Ha van diplomád még tisztként is kezdhetsz majd.

2023. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
24, ez még kevésbé ad bizalmat a magyar honvédséggel kapcsolatban. Igaza lehet ezek alapján a fazonnak, azt mondta az interjúban, hogy kb védtelen vagyunk, akármelyik országgal szemben. Ejj.
2023. jún. 29. 14:10
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

szerencsére azóta már orbánék kirugdosták a vadai féléket a honvédségtől

és miért is lennénk védtelenek? mert a NATO éles helyzetben úgy dobná el az elveit, mint 45ben?

2023. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Ácsi, eddig ez az ember ismeretlen volt, most azóta kiderült, hogy vadai féle? Honnan?
2023. jún. 29. 14:30
 28/31 anonim ***** válasza:
26 - '45-ben ki, mit dobott el, jógyerek?
2023. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

tudom, hogy neked a hőőőős nagypapikád volt, de nekünk egy nagyon sötét diktatúra


imádom amikor földhözvágja magát a donáth nusi, hogy sztálin seggnyalója a nagyapja mekkora egy hős volt :DD aztán meg előadja, hogy ő oroszellenes

2023. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29 - "imádom amikor földhözvágja magát a donáth nusi, hogy sztálin seggnyalója a nagyapja mekkora egy hős volt :DD aztán meg előadja, hogy ő oroszellenes"


"Kár, hogy apád paraszt volt, s te is az maradtál" (Arany János)

2023. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!