Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Filippínóknak tényleg jobb a...

Filippínóknak tényleg jobb a munkamorálja és a teherbírása mint a magyar munkavállalónak?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy hogy nem panaszkodnak, kevéssel is beérik, más az életfelfogásuk?

2023. jún. 29. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

Ahogy én lâtom puhány fiatal srácok.

Ezért is tért vissza sok cég az ukránokhoz.

Mert ők viszont tényleg hajtanak.


A magyarok meg azért nem rúgnak labdába ebben a meccsben, mert egy magyart szakmunki bérminimmumra kell bejelentenie a cégnek.

Az ukit meg az indonézt minimálbérre és akkor erre jön az ilyen meg olyan nem adóköteles pótlék...mert az ukik 400 nettó alatt nem melóznak.

Tehát ahol vendégmunki alkalmazás van nagyüzemben oda eleve fel sem vesznek magyart.

2023. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
igen , mivel nagyon kicsi a péniszük ezért oda kevesebb vért kell pumpálnia a szívnek , így jobban bírják a munkát
2023. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Így van.Hamarosan minden munkát ők fognak végezni.
2023. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én néztem képeket filippínókról és sokkal kisebbek, soványabbak mint mi magyarok. Kevesebbet esznek, kisebb igényűek is. Jobb a munkamoráljuk többek közt mert nem olyan elhízottak mint mink
2023. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Valljuk be, a magyar munkamorált nem túl nehéz felülmúlni.
2023. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
én dolgoztam filippínókkal...dolgos emberek.
2023. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben, hisz totál más kultúra, életszemlélet az, ami nekik va.
2023. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Ázsiában senki sem hajt. Én itt élek. Itt olyan mintha 1 órát dolgoznak valaki otthon 8 óra alatt.
2023. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Büdös utolsó migránsok. Undorítóak. Dolgoztam velük egy helyen, én irodán, ők a soron. Amikor ezekkel mentem közös wcbe összevolt csokizva, és ilyen fura hangokat adtak ki a vécén. (Gargalizálás nem tudom) undorító
2023. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettem velük, annyit kapnak, mint a magyarok, de a szállást a munkahely biztosítja nekik. Szóval csak a kaját kell állniuk.
2023. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!